Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Nieświadomy Początkujący

Offline Mr. Anony

• *
dnia: Grudzień 23, 2019, 02:13:47 pm
Witam wszystkich forumowiczow. Chce się podzielić swoja historią z wami. Na wstępie chce zaznaczyć ze nigdy nie miałem doczynienia ani zainteresowania tematem oobe i LD.
Ostatnio miałem dosc różnych dziwnych sytuacji w życiu które naprawdę nie zdarzają się i wykraczają poza to co niby wiemy ale to nie będę już pisał o tym napisze 3 zdarzenia i co dokładnie pamiętam. Pierwsza sytuacja to doswiadczenia tak mocnego dejavu czy którejś odmiany tego pojęcia. Znalazłem sie w miejscu w którym w pewnym momencie dostalem nagle jak by olśnienia ze ja już tu byłem widziałem to miejsce tych ludzi tak jak bym już to przeżył kiedyś lub jako nie ja dodam że wrażenie jak by to któryś raz z rzędu bylo. Nie potrafię tego określić. Drugie moje doswiadczenie to sen lub momo w podświadomośći polopołoż się spać jak zwykle i nagle lub po czasie widze postać patrzylem sie na to jak by z boku siebie i powiedziałem żeby mnie stąd zabrało bo bez miłości uczuć żyć bez sensu jest. I tak jak bym chciał wyjść ze swojego ciała sam do tego czegcz lecz jak to zrobiłem poczułem  jak bym przestał oddychać opuszczając ciało. Dodam ze postać wyglądała niczym z opisów niektórych i zdjęć Drako czy tam Replikanie o których poczytałem dopiero po wszystkich moich zdarzeniach. Ja to opisze tak spore oczy całe czarne mialo szpiczaste uszy i skóre taka blada zielen lub w szarawa zielen. obudziłem się w tym momencie i wystraszony spocony ale pomyślałem jakis sen i poszedlem. Spać dalej nie myslac o tym.
Trzecie zdarzenie chyba z 3 dni temu może 4 dni. Polozylem sie myślę ide spać. W pół śnie zadałem pytanie nie wiem sam czemu to zrobiłem. "Czy mnie slyszycie ?" wiem ze to powiedzial w myślach nie na głos. Nagle usłyszałem piękny głos kobiecy tak miły i tak ciepły że w życiu nie słyszałem takiego. "Oczywiście że cie slyszymy.. cos tam mowilo dalej ja zaczalem sie wybudzać spanikowny mialem juz oczy otwarte bylem swiadom ze juz sie obudziłem i glos zaczal zanikać myśle sobie o kur. co to bylo. Za chwile przerazony myśle znowu jakiś sen wyrzuciłem to z głowy poszedłem spać. Gdyby nie jedna osoba przypadkiem mnie że tak powiem nakierowala i pomyślałem może warto to zgłębiać co to bylo niż zapomnieć uznać to za jakiś wymysł mojej wyobraźni. I tak natrafiłem na teorie  drako potem na oobe ld zaczałem czytać o tych rzeczach po wszystkich moich zdarzeniach i zacząłem pojmować ze to nie tylko wyobraźnia moja bo nie ja jeden takich rzeczy doświadczyłem tylko juz od dawna niektórzy wiedza. Jestem osobą która nie lubi sie dzielic tymi przeżyciami bo nie każdy je rozumie i uzna ze do wariatkowa. Ale uzmysłowiłem sobie może się podzielę tu z osobami które wiedzą znacznie więcej i pomoga zrozumieć jak swiadomie to robić bo naprawde mnie zainteresowało to co nie znane i sie tego nie boje.  Przepraszam ze czesciowo bez znakow polskich
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2019, 04:27:26 pm wysłana przez Mr. Anony »

Offline zinka

Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2019, 12:10:43 pm
Zainteresowały cię dziwne dziejące się wokół ciebie zdarzenia i przypadki, od tego się zaczyna, budzisz się i widzisz, że jednak oprócz materii są inne realia, które nie wszyscy postrzegają. Tematyka bardzo ciekawa i warto się nią zająć, czytając o niej i praktykując w miarę możliwości i swojej wiedzy.
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2019, 01:21:57 pm
Zamierzam się tą tematyka zająć na poważnie może mi sie uda świadomie to robić. Jakies dobre propozycje na poczatek od doswiadczonych podróżników dla laika ?

Offline zinka

Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2019, 01:30:50 pm
Na początek ćwiczenie pamięci, dziennik snów jest wskazany do zapisywania sennych wojaży. Test rzeczywistości do stosowania w realu. To wszystko znajdziesz na forum, poczytaj trochę, jest tu dużych cennych uwag na początek.

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2020, 12:21:30 pm
Witam z powrotem was. Chce sie podzielić z wami moimi ostatnimi doświadczeniami. Od ostatniego czasu kiedy pisałem tutaj miałem około 4 razy OOB oraz pamięć snów znacznie poprawiła sie jak i LD.
Przejde do konkretów zaczne od OOBE pierwszy raz kiedy to doświadczyłem spałem i okolo godziny 3 poczułem jak by moje cale ciało sie trzęsło myśle zaczelo sie nagle jak by moja dusza czy tam świadomość stałem obok łóżka i wiedziałem siebie śpiącego myślę idę pozwiedzać chodziłem po swoim domu widziałem moich domowników próbowałem nawiązać kontakt z nimi lecz bez skutków wyszedłem na dwór rozejrzałem sie wszystko wygladalo identycznie tylko bylo pogodnie ktoś wyszedł za mna zdziwiony co ja tutaj robię i pytanie jak wszedłem odrazu na P2 i nagle wróciłem do ciała i sie obudziłem czułem jakis spokoj zrelaksowanie dodam że po wyjściu spojrzałem na swoje ręce zacisnąłem i poczułem jak by byly zdretwiale i czulem ze tam nikt ani nic niemoze mi zrobic oprócz nich tego ze chce mnie wystraszyc. 

Kolejne oobe bylo jak by 2 razy. Wyszedłem znów cos jak by chciało mnie wystraszyć leżałem na podłodze a słyszałem to za sobą myśle odwrócę się zobaczę co to i nie było jednak nic wstałem patrze ja śpię myślę znow ide zobaczyć dowiedzieć sie doswiadczyc czegoś więcej. Pierwsza myśl spróbuje przejśc przez ściany i jak duch przechodziłem bez przeszkód jak po jakiejs symulacji czy inaczej jak w grze. Stanąłem pomyślałem może sprawdze co u kolegi i nagle jak mnie przenosiło wszystko sie przesuwało wokół przenosząc mnie tam lecz nim to sie stało pomyślałem albo może zobaczę inne miejsce i nagle znow jak bym wrócił do ciała tylko że znów nagle wyszedłem. Znowu wychodze z pokoju tylko już jak bym był w swoim domu tylko że zupełnie w innym czasie czułem zapach skóry jak w jakiejs chacie górskiej widzialem tam moja mame która była ubrana jak Słowianka zapytałem jej czy ona tez sni ze mna świadomie to spojrzała się na mnie z uśmiechem złapała za ramię i powiedziała chodz wyszliśmy na korytarz a tam ktoś wchodzil kazdy ubrany jak górale zadalem pytanie czy to jakaś kolęda powiedzialem dzien dobry do jednej osoby i tez sie tylko uśmiechnęła do mnie. I tu kolejny raz sie obudziłem. O LD moze nie bede rozwijał tematu bo to ich o wiele wiecej bylo jak i koszmarne sny jak i te w których widzialem bialo czarną sowe jak i zasypiajac slyszalem cwierkanie ptakow przyjemne. A ostatnim razem ktos mnie ostrzegał przed pewna rzeczą żebym uważał która potem sie wydarzyła lecz nie na mnie a był to wypadek ze skutkiem smiertelnym niedaleko miejsca które codziennie przejezdzam i dodam ze nie tylko w tym miejscu mialem uważać nie wiem co o tym myśleć samemu. Mam nadziejenad bedzie dalej sie to rozwijalo u mnie. Myślę żeby zacząc medytować może bede bardziej zrelaksowany oraz bardziej świadomy nie tylko tam ale i w życiu codziennym.

Offline xkom AGO Aspect

• *
Odpowiedź #5 dnia: Luty 13, 2020, 05:22:04 pm
Witam z powrotem was. Chce sie podzielić z wami moimi ostatnimi doświadczeniami. Od ostatniego czasu kiedy pisałem tutaj miałem około 4 razy OOB oraz pamięć snów znacznie poprawiła sie jak i LD.
Przejde do konkretów zaczne od OOBE pierwszy raz kiedy to doświadczyłem spałem i okolo godziny 3 poczułem jak by moje cale ciało sie trzęsło myśle zaczelo sie nagle jak by moja dusza czy tam świadomość stałem obok łóżka i wiedziałem siebie śpiącego myślę idę pozwiedzać chodziłem po swoim domu widziałem moich domowników próbowałem nawiązać kontakt z nimi lecz bez skutków wyszedłem na dwór rozejrzałem sie wszystko wygladalo identycznie tylko bylo pogodnie ktoś wyszedł za mna zdziwiony co ja tutaj robię i pytanie jak wszedłem odrazu na P2 i nagle wróciłem do ciała i sie obudziłem czułem jakis spokoj zrelaksowanie dodam że po wyjściu spojrzałem na swoje ręce zacisnąłem i poczułem jak by byly zdretwiale i czulem ze tam nikt ani nic niemoze mi zrobic oprócz nich tego ze chce mnie wystraszyc.

Kolejne oobe bylo jak by 2 razy. Wyszedłem znów cos jak by chciało mnie wystraszyć leżałem na podłodze a słyszałem to za sobą myśle odwrócę się zobaczę co to i nie było jednak nic wstałem patrze ja śpię myślę znow ide zobaczyć dowiedzieć sie doswiadczyc czegoś więcej. Pierwsza myśl spróbuje przejśc przez ściany i jak duch przechodziłem bez przeszkód jak po jakiejs symulacji czy inaczej jak w grze. Stanąłem pomyślałem może sprawdze co u kolegi i nagle jak mnie przenosiło wszystko sie przesuwało wokół przenosząc mnie tam lecz nim to sie stało pomyślałem albo może zobaczę inne miejsce i nagle znow jak bym wrócił do ciała tylko że znów nagle wyszedłem. Znowu wychodze z pokoju tylko już jak bym był w swoim domu tylko że zupełnie w innym czasie czułem zapach skóry jak w jakiejs chacie górskiej widzialem tam moja mame która była ubrana jak Słowianka zapytałem jej czy ona tez sni ze mna świadomie to spojrzała się na mnie z uśmiechem złapała za ramię i powiedziała chodz wyszliśmy na korytarz a tam ktoś wchodzil kazdy ubrany jak górale zadalem pytanie czy to jakaś kolęda powiedzialem dzien dobry do jednej osoby i tez sie tylko uśmiechnęła do mnie. I tu kolejny raz sie obudziłem. O LD moze nie bede rozwijał tematu bo to ich o wiele wiecej bylo jak i koszmarne sny jak i te w których widzialem bialo czarną sowe jak i zasypiajac slyszalem cwierkanie ptakow przyjemne. A ostatnim razem ktos mnie ostrzegał przed pewna rzeczą żebym uważał która potem sie wydarzyła lecz nie na mnie a był to wypadek ze skutkiem smiertelnym niedaleko miejsca które codziennie przejezdzam i dodam ze nie tylko w tym miejscu mialem uważać nie wiem co o tym myśleć samemu. Mam nadziejenad bedzie dalej sie to rozwijalo u mnie. Myślę żeby zacząc medytować może bede bardziej zrelaksowany oraz bardziej świadomy nie tylko tam ale i w życiu codziennym.
Graty Pozdro I życzę dalszych oobe
:) 
Bóg się rodzi,
Noc truchleje,
Lejcie wódkę
Bo trzeźwieję

Pozdrawiam wszystkich oraz zapraszam do rozmów o OOBE.

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #6 dnia: Luty 13, 2020, 06:20:15 pm
A dzięki wielkie bede zdawał dalsze relacje jeśli znów będe miał jakies przygody tobie równiez zycze poznawania nowych doswiadczen pozdrawiam

Offline zinka

Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2020, 03:17:00 pm
Super, początki są bardzo ekscytujące i ta ciekawość, wiesz, że jesteś poza ciałem a masz świadomość reala. Ja ciągle pytam wszystkich czy mnie widzą ;D takie tam dziwactwo mam.

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2020, 06:40:27 pm
Super, początki są bardzo ekscytujące i ta ciekawość, wiesz, że jesteś poza ciałem a masz świadomość reala. Ja ciągle pytam wszystkich czy mnie widzą ;D takie tam dziwactwo mam.

I odpowiedzial  ci ktoś czy tez dalej bez odpowiedzi ? nie wiem jak wy ale po oobe jestem jakos lepiej wypoczęty niz jak  nie  pamiętając nic ze snów

Offline zinka

Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2020, 08:48:40 pm
Wiem, że mnie widzą, ale nie chcą ze mną gadać. Dawno się w to nie bawiłam :)

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2020, 10:16:07 am
To właśnie jest najlepsze kazdy widzi każdy wie ale nic nie chce odpowiedzieć. Dzisiaj po przebudzeniu prawie że wyszedłem znów. Usłyszałem taki dźwięk jak by cos przelatywało i poczulem wibracje jednej strony lewej a z drugiej strony słyszałem rozmowe kogoś po głosie to była chyba moja siostra i chciałem wyjść ale coś mnie jak by trzymało nabrałem wdech i poczułem jak by mi serce stawało i próba zakończyła sie fiaskiem obudziłem sie. Ale proboje dalej.

Offline Mr. Anony

• *
Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2020, 07:52:11 am
Witam z powrotem. Opisze może coś innego bo chyba zbyt mocno się otworzyłem na świadomość bo to co uświadczyłem od jakiegoś czasu być może i dobrze bo to samo wywoływało we mnie pewne uczucia. Gdy sie pozbyłem tych negatywnych uczuć. To wrócili chcieli znów je we mnie wywołać. Nie wiem czym to jest ale oglądałem ostatnio ciekawy program o egregorach i dodam że ich widzę. Moze zbyt mocno dopłynąłem ze to tylko mój wytwór wyobraźni lecz jestem juz juz za bardzo swiadom tego co nas otacza. Może ma ktoś podobne zdolności ?

Offline Negai

Odpowiedź #12 dnia: Marzec 31, 2020, 11:39:21 am
Super ci idzie ;) Medytacja ci na pewno pomoże, może sprawi że dłużej dasz radę utrzymać świadomość w snach itd. Ja jak medytjue to też częściej mam sny świadome. Także polecam.
Może zamiast wypytywać ludzi czy zechcą z tobą rozmawiać itd. to po prostu wyraź intencje by pojawiła się jakaś inteligentna dobra istota która zechce z tobą porozmawiać.
Czasami przychodzą same, ale raczej nie bez powodu. Od razu odczujesz że to ,,coś innego" niż zwykła postać senna ;)
Musze przyznać że kontakt z innymi bytami jest najciekawszy dla mnie w kwestii snów. Ale przepowiadanie przyszłości np. też jest ciekawe o tyle bo pozwala utwierdzić się w przekonaniu że jest coś poza tu i teraz. ak chcesz to możesz też spróbować przepowiedzieć swoją przyszłość. Ja na ogół po prostu wyraźnie mówie taką intencje w śnie. Wtedy przychodzą różne wizje, czasem słowa itd. zależy jak głęboką faze masz.

: Pamiętaj że jesteś częścią boskiej energii wiec nikt nie może cie skrzywdzić bez twojego pozwolenia. Ja od kiedy sobie to uświadomiłam to nie mam już tak wielu ,,niemiłych" gości którzy karmą się naszym strachem. Nie boje się ich, wiec nie przychodzą bo nie mają na czym żerować. Trzeba zrozumieć że nic nam nie grozi bo jesteśmy cudem samym w sobie.
Trzeba to sobie uświaodmić. Ja na początku moich doświadczeń sennych i OOBE miałam mnóóóstwo energii które jakkolwiek mnie krzywdziły. Czasami były to odbicia tego co działo się w moim życiu. Np. miałam długi czas problem taki że nie mogłam wychodzić z domu w trakcie OOBE, bo ilekroć próbowałam wylecieć przez okno to ktoś z mojej rodziny atakował mnie i ciągnął do środka. Zrozumiałam z czasem że była to metafora mojego poczucia, że rodzina mnie ogranicza (czasy nastoletnie). Po jakimś czasie to przepracowałam i mogłam już opuszczać dom w trakcie OOBE.
Czasami były inne byty które żerowały na strachu. Czasami bardzo itnensywnie. Trzeba im pokazać gdzie ich miejsce i przede wszystkim opanować emocje, nie bać się. Czasami zwykła intencja ,,odejdź, nie pozwalam ci tu być" pomaga.

Jest dużo rzeczy do sprawdzenia, doświadczenia. Życzę ci powodzenia i kreatywności ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2020, 11:44:42 am wysłana przez Negai »

Offline xkom AGO Aspect

• *
Odpowiedź #13 dnia: Marzec 31, 2020, 10:40:14 pm
Super ci idzie ;) Medytacja ci na pewno pomoże, może sprawi że dłużej dasz radę utrzymać świadomość w snach itd. Ja jak medytjue to też częściej mam sny świadome. Także polecam.
Może zamiast wypytywać ludzi czy zechcą z tobą rozmawiać itd. to po prostu wyraź intencje by pojawiła się jakaś inteligentna dobra istota która zechce z tobą porozmawiać.
Czasami przychodzą same, ale raczej nie bez powodu. Od razu odczujesz że to ,,coś innego" niż zwykła postać senna ;)
Musze przyznać że kontakt z innymi bytami jest najciekawszy dla mnie w kwestii snów. Ale przepowiadanie przyszłości np. też jest ciekawe o tyle bo pozwala utwierdzić się w przekonaniu że jest coś poza tu i teraz. ak chcesz to możesz też spróbować przepowiedzieć swoją przyszłość. Ja na ogół po prostu wyraźnie mówie taką intencje w śnie. Wtedy przychodzą różne wizje, czasem słowa itd. zależy jak głęboką faze masz.

: Pamiętaj że jesteś częścią boskiej energii wiec nikt nie może cie skrzywdzić bez twojego pozwolenia. Ja od kiedy sobie to uświadomiłam to nie mam już tak wielu ,,niemiłych" gości którzy karmą się naszym strachem. Nie boje się ich, wiec nie przychodzą bo nie mają na czym żerować. Trzeba zrozumieć że nic nam nie grozi bo jesteśmy cudem samym w sobie.
Trzeba to sobie uświaodmić. Ja na początku moich doświadczeń sennych i OOBE miałam mnóóóstwo energii które jakkolwiek mnie krzywdziły. Czasami były to odbicia tego co działo się w moim życiu. Np. miałam długi czas problem taki że nie mogłam wychodzić z domu w trakcie OOBE, bo ilekroć próbowałam wylecieć przez okno to ktoś z mojej rodziny atakował mnie i ciągnął do środka. Zrozumiałam z czasem że była to metafora mojego poczucia, że rodzina mnie ogranicza (czasy nastoletnie). Po jakimś czasie to przepracowałam i mogłam już opuszczać dom w trakcie OOBE.
Czasami były inne byty które żerowały na strachu. Czasami bardzo itnensywnie. Trzeba im pokazać gdzie ich miejsce i przede wszystkim opanować emocje, nie bać się. Czasami zwykła intencja ,,odejdź, nie pozwalam ci tu być" pomaga.

Jest dużo rzeczy do sprawdzenia, doświadczenia. Życzę ci powodzenia i kreatywności ;)

Hej 

Po przeanalizowaniu twojej wypowiedzi zainteresował mnie napisany przez ciebie cytat: '' Jestem częścią Boskiej energii'. Mogłaś by doprecyzować ooc dokładniej chodzi?
Życzę miłego Wieczoru :) 
Bóg się rodzi,
Noc truchleje,
Lejcie wódkę
Bo trzeźwieję

Pozdrawiam wszystkich oraz zapraszam do rozmów o OOBE.

misy kryszta?owe