Rodzaje snów

Zaczęty przez aSi, Styczeń 11, 2020, 10:15:24 AM

« DLACZEGO NIE MOGĘ WYJŚĆ Z CIAŁA? CO ROBIĘ ŹLE? | Energetyzacja ..... »

aSi

Odkąd zacząłem prowadzić dziennik snów zauważyłem, że mam kilka rodzajów snów.
Budzę się i miałem:

  • Sen, z którego nic nie pamiętam, ale wiem, że coś mi się śniło, albo pamiętam jakiś fragment sceny, np. podniosłem rękę.
  •  sen logiczno – nielogiczny. Sen był logiczny w czasie snu, ale po przebudzeniu nie ma w nim żadnej logiki i nie jestem w stanie nic napisać. Próbka z dzisiejszej nocy. Śniła mi się jakaś ramka (najbliższe dobre określenie) z liczbami. Ale we śnie to w tej ramce był taki umowny pendrive z zapisaną informacją, którą każdy mógł  odebrać patrząc tylko na nią. Ta informacja wywoływała myśli, emocje, działania i jakieś obrazy – i to wszystko znikło po przebudzeniu i została tylko niby ramka, która coś wywoływała we śnie.
  • sen postrzępiony, przerywany wynikający z częstego budzenia się w nocy. Sny fragmentaryczne, krótkie sceny, poprzez częstość przebudzeń prawie nic nie pamiętam – albo strzępki snu.
  • sen ładny, kolorowy, długi z logicznymi akcjami, gdzie zapamiętuje z niego prawie wszystko,
  • sen w 3D, bajecznie kolorowy, który pamiętam przez bardzo długi okres czasu.
W poprzednim miesiącu miałem trzy LD, ze snów z pozycji 4 i 5 i tylko w takich snach udaje mi się odzyskać świadomość. Tylko, że sny z pozycji 4 i 5 pojawiają się bardzo rzadko. Od ostatniego LD minęło już 20 dni i nie miałem żadnego ładnego snu, w którym mógłbym odzyskać świadomość.
W związku z powyższym mam 2 pytania.
1.    Czy wy też tak macie?
2.    Czy macie jakieś sposoby, żeby sny były ładne tak jak w pozycji 4 i 5?
Pozdrawiam
aSi


Share via facebook Share via twitter