Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

WITAM WSZYSTKICH

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil

 • *
  • Wiadomości: 5
dnia: Czerwiec 23, 2020, 11:04:54 pm
Witajcie. Jak mój forumowy nick wskazuję mam a imię Kamil ;). Szukałem miejsca w którym mógłbym podzielić się swoimi doświadczeniami, obserwacjami z innymi. I tak trafiłem tutaj.

Od ładnych kilku miesięcy interesuje się i z uporem prawdziwego zapaleńca studiuje i praktykuje a bynajmniej się staram tematykę podróży astralnych. 

Kilka miesięcy temu dowiedziałem się również, że jako młody chłopak wielokrotnie byłem bardzo blisko doświadczenia OOBE tylko jeszcze nie byłem tego świadom. Wydawało mi się, że coś ze mną nie tak, że coś nawiedza mnie nocami. Jacyś kosmici chcą mnie porwać ;). A świadome sny traktowałem jako ciekawostkę, nie było ich nie wiadomo jak dużo ale jednak były, pojawiały się częściej i były o wiele "prawdziwsze". 

Teraz poprzez pracę nad samym sobą i swojego rodzaju dyscyplinę, trening staram się wejść w ten świat astralny. Z coraz to większymi sukcesami. Jak to się mówi niewielkie doświadczenie uczy czegoś nowego, nawet te wydawało by się mało znaczące. 

Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele odpowiedzi i nauczę się czegoś nowego a raczej jestem tego pewien, że tak będzie :P. Fajnie, że jest takie miejsce w sieci gdzie można się z takimi rzeczami dzielić z innymi. Offline zinka

 • *****
  • Wiadomości: 1171
Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2020, 02:24:45 pm
Witaj.
W grupie o wspólnych zainteresowaniach zawsze raźniej, zawsze można wymienić się doświadczeniami, przynajmniej człek wie, że nie jest w odosobnieniu ze swoimi przeżyciami.
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc


Offline EosCris

 • Administrator
 • *****
  • Wiadomości: 823
  • Sklep Ezoteryczny
Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2020, 08:25:12 am
Witaj Kamil! Super że chcesz się z nami dzielić swoim doświadczeniem :) . My na pewno również skorzystamy na Twoich. czytaj, poznawaj pisz i udanej zabawy! :)


 

misy kryszta?owe