Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

oobe podczas burzy

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NianiaOgg

  • *****
    • Wiadomości: 535
dnia: Sierpień 04, 2013, 08:07:10 pm
Czerwiec, roku nie pamiętam którego, skleroza. Ale to było jakieś około 20 lat temu.
Gorąco, cudownie. W nocy przyszła burza, pioruny strzelały gdzieś w pobliżu, jakiś wyjątkowo celny rąbnął blisko budynku, huk jakby mi trafił prosto w łóżko
Obudziłam się, rozejrzałam po domu, popatrzyłam przez szyby, cudownie! powietrze świeże, pachniało zielenią. Senność mnie opuściła, ale że to 3cia nad ranem była, pomyślałam że jeśli dłużej nie pośpię, rano w pracy będę nieprzytomna. Położyłam się i czekałam na sen. Nic z tego. Aż nagle znowu walnął piorun, a ja wpadłam w jakiś wir, tunel, spadałam bardzo szybko a w uszach dudnił dźwięk przypominający stukające koła pędzącego pociągu. tu-tu , tu-tu, coraz szybciej i szybciej, a kiedy dźwięk zlał się w jeden huk, wtedy nagle jak z katapulty wypadłam z tego tunelu i nagle znalazłam się nad łóżkiem. Nie od razu połapałam się o co chodzi. Próbowałam się położyć z powrotem, ale coś mi nie pozwalało, wyrzucało mnie z nieprzyjemnym zgrzytem z łóżka i tak kilka razy, aż dotarło wreszcie do mnie, co się stało. Ucieszyłam się jak dziecko!
Myślałam że nareszcie spełniło się moje marzenie, zwiedzę świat astralny. taaaak.... zauważyłam, że powietrze ma pewną jak by tu powiedzieć, konsystencję, jakby było szaro-błyszczącą mgłą, którą można wziąć w rękę. Takie wrażenia mi pozostały. Pamiętam też własny sufit, do którego mnie przyciągało jak nadmuchany balonik. Niestety, kolejny piorun mnie wystraszył i migiem znalazłam się w ciele.
***
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 09:45:27 pm wysłana przez NianiaOgg »


Offline Świetlisty

  • ***
    • Wiadomości: 230
  • Szeptem wiatru ...
Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 08:30:02 pm
Wowww Niania....piękne wyjścia, a niech mnie piorun trzaśnie !  ;) :D
Czekam na więcej !  :D
P.S.
I nie strasz więcej męża, może do czegoś się jeszcze przyda  ;) :)
... w nieskończonym duszy trwaniu ...


Offline NianiaOgg

  • *****
    • Wiadomości: 535
Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2013, 08:35:51 pm
I nie strasz więcej męża, może do czegoś się jeszcze przyda  ;) :)
hahahha! na pewno  :D
opowiedziałam mu co się działo, on tak trochę wierzy, trochę wątpi, ale ma nadzieję że te moje "zdolności" których jak twierdzi, sam nie ma, przyniosą nam odpowiedzi, na które oboje czekamy z niecierpliwością.


 

misy kryszta?owe