Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Główny strumień energetyczny - stymulacja i oznaki ataków energetycznych

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sebastian

 • *
  • Wiadomości: 13
Główny strumień energetyczny składa się z dwóch strumieni płynących w przeciwnych kierunkach, jednego do góry, drugiego na dół. Jeden strumień płynie z Ziemi, drugi z Kosmosu.  Oba strumienie kształtuję energetykę człowieka. Uwaga: strumienie te nie przechodzą bezpośrednio w ciele fizycznym człowieka, ale przebiegają przez strukturę energetyczną, która przenika ciało. Każdy z nich ma swój tor: strumień idący z dołu go góry znajduje się w odległości około 2 palców przed kręgosłupem u mężczyzn i około 4 palców u kobiet. Strumień idący z Kosmosu, z góry do dołu, przechodzi prawie po kręgosłupie. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu tych potoków powstaje otoczka energetyczna człowieka.

Punkt krytyczny wschodzącego potoku

Stańcie prosto, nogi na szerokości ramion. Wykonajcie głęboki wdech, potem wydech. Na wydechu uchwyćcie uczucie wschodzącego potoku i utrzymajcie to uczucie na wdechu i na wydechu. Powtórzcie wdech i wydech kilkakrotnie, wciąż utrzymując uczucie wschodzącego potoku. Poczujcie, że na wdechu potok się wzmacnia, a na wydechu zmniejsza się jego intensywność.
A teraz wykonajcie wdech, ale zatrzymajcie powietrze w połowie wysokości. Odczujecie, jak potok powoli słabnie. Powtórzcie to kilka razy dla utrwalenia odczucia. Nauczcie się wzmacniać i uciszać potok za pomocą wdechu i wydechu.
Zwróćcie uwagę, że gdy wstrzymujecie oddech w miejscu tuż nad pępkiem, potok zaczyna gasnąć.  Dzieje się tak dlatego, że chociaż energia wędruje w dalszym ciągu w kierunku wierzchołka głowy, zaczyna się powoli rozpraszać przez górne czakry. Należy dobrze zapamiętać to odczucie - jak w sytuacji wstrzymania oddechu potok rozprasza się w okolicy pępka.
A teraz zapamiętajcie: jeśli nie wstrzymujecie oddechu, oddychacie spokojnie i równomiernie, a mimo to wschodzący potok rozprasza się tuż nad pępkiem - jest to nieomylny znak, że ktoś lub coś powoduje u was utratę energii!
Uderzenia energetyczne na wschodzący potok powodują choroby sercowo-naczyniowe, obniżenie odporności, anemię, neurastenię. Jest to naruszenie sfery emocjonalnej, która uzależniona jest od normalnego przepływu wschodzącego potoku.

Punkt krytyczny schodzącego potoku

Stańcie prosto, rozluźnijcie się i wyciągnijcie ręce na boki. Wykonajcie serię wdechów i wydechów jak poprzednio, tym razem skupiając się na na schodzącym potoku. Nie zrażajcie się, jeśli nie uda się od razu poczuć pojawienie się potoku w siódmej, ciemieniowej czakrze: tam przechodzi czysta energia z Kosmosu, a jej czucie pojawia się stopniowo. Prawdopodobnie zauważycie powstawanie potoku gdzieś w okolicy podstawy szyi, a jego zanikanie w dole brzucha.
Po powtórzeniu kilku wdechów i wydechów powinniście zauważyć, że potok jest wzmacniany na wydechu. Powtarzajcie wdechy i wydechy, aż nie nauczycie się wyczuwać go w bezbłędny sposób. Nauczcie się wzmacniać i uspokajać potok wedle waszej woli oddechem. A teraz zatrzymajcie wydech w połowie, nie kończąc go. Poczujecie, jak schodzący potok zaczyna rozpraszać się i zanikać mniej więcej 5 cm nad pępkiem. To miejsce stanowi właśnie punkt krytyczny schodzącego potoku, zapamiętajcie dobrze to odczucie.
Uwaga! To należy dobrze przyswoić: jeśli nie zatrzymacie wydechu, a mimo to schodzący potok będzie się rozpraszał w okolicy pępka, znaczy to, że mamy do czynienia z energetycznym atakiem z zewnątrz.
Bardzo ważne jest nauczyć się rozpoznawania, jak zmniejsza się ten potok, niesie on w sobie energię Kosmosu, która stanowi źródło naszej świadomości. A ponieważ ta energia zasila świadomość, sama świadomość może mieć trudności z zauważeniem, że wysycha jej źródło odżywiania.

Podane wyżej ćwiczenia mogą sprawiać trudność początkującym, którzy wcześniej nie ćwiczyli żadnej pracy z energią. Dlatego trzeba jednak poświęcić na nie trochę czasu oraz nauczyć się skupiania i wyciszania umysłu :)


Offline piotrek434

 • *
  • Wiadomości: 6
  • Radiesteta
Dziękuję za artykuł. Przydałoby się nieco informacji jak można to rozproszenie którego źródłem jest atak zatrzymać aby nikt na nas nie żerował..
Radiesteta z powołania.


Offline Sebastian

 • *
  • Wiadomości: 13
Zwiększanie przepływu energii głównych potoków za pomocą oddechu i wizualizacji oraz medytacje z reguły wystarczają :) Ale zdarza się, że ktoś rzuci na nas jakąś klątwę lub bardzo mocno "przyczepi" się energetycznie, dlatego niezbędnym elementem jest nauka wyczuwania energii oraz kierowania nią. Ja na przykład leżąc spokojnie w łóżku po jakimś czasie potrafię wyczuć dziurę w polu energetycznym lub jakiegoś pasożyta energetycznego. Ucisk lub uczucie czegoś gęstego przy ciele fizycznym jest oznaką, że trzeba się tego pozbyć lub wypełnić to miejsce dobrą energią. Przy pozbywaniu się tego oczywiście trzeba mówić w myślach, że pozbywasz się złej energii. Modlitwa też bardzo pomaga w usuwaniu klątw itp. Wzmacnianie swojej energetyki to podstawa, bo jak się ma silne pole energetyczne to te złe programy i istoty się dosłownie odbijają. Tutaj podaję ciekawy artykuł o wampiryzmie energetycznym itp.:

http://psychfionauti.prv.pl/wampiryzm_energetyczny.html


 

misy kryszta?owe