Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Sklepik św. Piotra

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

 • ****
  • Wiadomości: 261
 • sofiasni.blogspot.com
  • Mara Aram
dnia: Grudzień 10, 2013, 11:31:09 am
10 grudnia 2013, około 6 rano

Po ułożeniu się spać wyrażam intencję wyjścia z ciała. Wibracje pojawiają się już po chwili, aż sama jestem zaskoczona, że tak szybko, bo nawet nie zdążyłam poczuć się "sennie zamglona". Być może przez to, że są tak trochę na "surowo" zaczyna mnie wręcz mdlić od nich. Jest mi nie dobrze i myślę o zmienieniu pozycji i pójściu spać normalnie, lecz nie jest aż tak źle, więc próbuje w tym wytrwać. W końcu zaczynam czuć się coraz senniej i mdłości już nie odczuwam, za to różne rozbłyski świetlne i przytłumienie świadomości. Wyjście z ciała następuje dość łagodniej niż zazwyczaj, jest tylko lekkie ciągnięcie a nie takie mocne jak czasami. Po chwili już jestem w Poza w swoim pokoju. Pojawia się mój anielski opiekun, który jest w świetnym nastroju a ja mam do niego sporo pytań. Odpowiada na nie za pomocą małych karteczek z napisami na nich. Odpowiedzi są proste i podkreślają najważniejsze wartości. Nic zaskakującego, czułam podobnie. Potem próbuję przelecieć przez okno ale nie da się. Lecę więc do szafy i widzę siebie w lustrze jak unoszę się poziomo nad ziemią :) Oglądam swoje dłonie i moje ciało wygląda zupełnie normalnie. Proszę o spotkanie z kimś i przenosi mnie w inne miejsce. Ponieważ faza jest dość płytka proszę o wzmocnienie jej lecz przez to tracę świadomość.
Pojawiam się na swoim rodzinnym osiedlu na placu niedaleko szkoły. Siedzę przy stoliku z koleżanką Natalią z podstawówki. Dosiada się do nas blondwłosy młodzieniec, z włosami do ramion i niebieskimi oczami. Wspaniale nam się rozmawia razem. Jest taki jakby nie z tego świata. Mówi, że wraz z bratem prowadzą tamten sklepik i pokazuje nam który. Na sklepiku jest szyld, że to sklepik św. Piotra. Jego brat też ma w sobie jakiś taki czar nieziemski. Jakby obaj nie byli ludźmi tak naprawdę. Dostaje od niego telefon i mówi, żeby się skontaktowała bo szukają kogoś na staż. Dzwonię tam później, żeby się dowiedzieć co bym tam robiła. Jestem proszona o przybycie. Rozmawia ze mną matka tych młodzieńców i jest bardzo miła. Bardzo ich chwali jak to sobie świetnie radzą. A w sprawie stażu kieruje mnie do takiego małego robocika. Jest słodki z wyglądu i też miły. Rozmawiam z nim chwilę. Mówię, że się zastanowię i w rezultacie nie daje im żadnej odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2013, 11:46:34 am wysłana przez Sofia »
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo


Offline zinka

 • *****
  • Wiadomości: 1158
Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2013, 03:04:53 pm
ciekawe, jakby ta praca wygladała i kogo byś obsługiwała  ::)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc


Offline NianiaOgg

 • *****
  • Wiadomości: 535
Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2014, 09:11:28 am
no proszę jak miło! Sofia jeśli ten sklepik jest gdzieś w moich okolicach to ja chętnie złożę tam swoje CV, bo potrzebuję zmiany na lepsze, bliższe, milsze :) ty tam już znajomości masz to może mnie poprzesz ? ;)


Offline Negai

 • ****
  • Wiadomości: 266
Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2014, 06:48:19 pm
Ja też bardzo często gdy proszę o spotkanie z kimś, odczuwam pogorszenie fazy. Nie jestem pewna dlaczego, niemniej na ogół jak się dostanę do czyjegoś OSPUO bądź czegokolwiek innego, to raczej tak czy tak zbyt wiele tam nie zrobię.

Wyjście bardzo ciekawe, może w następnym wyjściu spróbujesz sobie przypomnieć ident tego miejsca, albo tego młodzieńca, i po prostu przeniesiesz się tam? :)
Oczywiście to tylko propozycja :)


Offline Sofia

 • ****
  • Wiadomości: 261
 • sofiasni.blogspot.com
  • Mara Aram
Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2014, 06:53:31 pm
No w sumie chętnie bym się tam jeszcze raz przeniosła dziewczyny, bo właściwie to nie wiem czy jestem u nich na stażu już czy jeszcze nie i czym właściwie się zajmuje  :D
Jeśli tam pracuje to raczej póki co mam wymazywaną pamięć, hihi widać jakieś ściśle tajne misje :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo


 

misy kryszta?owe