Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Doświadczenia robercika101

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robercik101

• Robercik jestem, miło poznać :)
    • Mój blog
dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:35:30 pm
Chciałbym w tym temacie opisywać wszystkie moje doświadczenia astralne, świadome sny itp
Na razie zostawiam 2 opisy moich LD

Byłem na dwudniowej wycieczce w Lublinie, nie spałem tam przez dwa dni, ponieważ moi koledzy byli pijani i raz oblali mnie już herbatą, i bałem się że zrobią coś gorszego ;)
Gdy wróciłem z wycieczki zasnęłem od razu. Śniło mi się że widziałem mojego nauczyciela WFu (Lublin, nauczyciel WF-u czy to nie jest skądś znajome? :P) nagle uświadomiłem sobie że śnie, co wywołuło u mnie nie opisane uczucie, chciałem zmienić kolor koszulki nauczyciela, udało się ale przy tym rozmazałemprzy tym jego twarz  i się obudziłem :( Do dziś żałuje że nie ustabilizowałem tego snu

Drugi przypadek trafił się również na wycieczce. Jechałem z siostrą i ojcem w góry. Byłem zmęczony i powoli zaczęłem zapadać w sen, lecz przy tym jakoś nie straciłem częściowo świadomości. Najpierw w moim śnie byłem na ogródku u nas w domu a potem w jaskini, gdzie na skale leżała kobieta. Po tym się przebudziłem co niezwykle mnie wzruszyło gdyż wtedy usłyszałę słowa z piosenki Scorpions - A Moment In A Millions Years (ulubiona grupa mojego ojca)

A moment in a million years
To make some dreams come true
(ja usłyszałem To make same dream control)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2013, 11:43:02 pm wysłana przez robercik101 »
The trick is to combine your waking rational abilities with the infinite possibilities of your dreams. Because, if you can do that, you can do anything.
Guy Forsyth - Waking Life
Ruch Oneironautyczny

Offline robercik101

• Mój blog
Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2013, 09:34:23 pm
Miałem ostatnio dwa sny (nieświadome), które mnie zdziwiły:

W pierwszym z nich szedłem z jakimś facetem w jakimś bloku wspomniałem mu (na prawdę :D) "że tu mieszka Noble" (to był dzień kiedy zostało mi zdjęte ostrzeżenie, bardzo się wtedy cieszyłem) i wskazałęm na jakieś mieszkanie (trzy schodki prowadzące do drzwi) potem ten gość zaprowadził mnie do pokoju gdzie byli moi koledzy,  i nas tam zamknął, nagle znalazłem się w łazience, umyłem się, zobaczyłem na YT film związany z pogrzebem Roberta Monroe (?) na który przyszedł Bruce Moen i Tom Cruise (??) [czytałem jakiś stary news o jakiejś organizacji która chciała urządzić protest kiedy on przyjechał, i byłem wkurzony na tą organizację, co do Moena to szukałem go na YT ale nie wiązałem z tym rzadnych emocji]

Drugi sen był dziwniejszy, byłem w na parkingu przy centrum handlowym, które wyglądało jakby było zamknięte, brat kazał mi coś kupić więc wszedłem do centrum, wszystkie sklepy (sklepy typu salon Plusa albo sklep z ubraniami) były pozamykane i było ciemno, mimo to byli tam ludzie wszedłem więc do części gdzie kupuje się produkty, było tam jasno,  zapomniałem co miałem kupić więc wróciłem do brata i wtedy się obudziłem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2013, 09:41:25 pm wysłana przez robercik101 »
The trick is to combine your waking rational abilities with the infinite possibilities of your dreams. Because, if you can do that, you can do anything.
Ruch Oneironautyczny

Offline robercik101

• Mój blog
Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2013, 07:54:21 pm
Odgrzebuje mój temat bo coś się zdarzyło ;)
Nie jest to coś niezwykłego.
Kiedyś zauważyłem, że przy włączonym radio, zawsze się budzę w środku nocy, więc postanowiłem to wykorzystać i spróbować jedną z technik, jaką kiedyś znalazłem na Internecie, nie miałem żadnych oczekiwań, nie chciałem nic osiągnąć, po prostu ot taki kaprys ;)
Przed snem zostawiłem włączone radio, i wypiłem coś, ponieważ myślałem, że dzięki temu, w środku nocy, będzie mi się chciało sikać, co mnie obudzi :P
Po obudzeniu się nie wyłączyłem radia, ani nie poszedłem się wysikać, co wpłyneło na to, co stało się potem, nie pamiętałem snu, więc zaczęłem sobie wyobrażać, że jestem we śnie, i wiem że śnie, oraz zacząłem powtarzać, że wiem, że śnie (radio było dalej włączone)
Po chwili zasnąłem i przyśniło mi się coś dziwnego:
Na samym początku gruby głos powiedział: "sam jesteś odpowiedzialny za swoje czyny"
W pewnej wnęce latały owady, wszedłem tam bez powodu, i wszystkie się na mnie rzuciły, potem dwa sobie usiadły, a jeden próbował, mnie ugryźć w nos, co mu się udało, ja go zabiłem, lecz na nosie została mi rana w kształcie pręgi, wokół której skóra była fioletowa.
Potem wracałem skądś, spotkałem moje dwa koleżanki z klasy, jedna zobaczyła, że mam ugryzienie, i powiedziała, że ją też coś ugryzło w nogę i pokazała mi to ugryzienie.
Powiedziałem, że to nie nasza wina, i wtedy chyba się obudziłem albo obudziłem się we śnie (nie pamiętam jak to było dalej)
Ruch Oneironautyczny

Offline NianiaOgg

Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2013, 08:20:32 pm
Na samym początku gruby głos powiedział: "sam jesteś odpowiedzialny za swoje czyny"
W pewnej wnęce latały owady, wszedłem tam bez powodu, i wszystkie się na mnie rzuciły...
Powiedziałem, że to nie nasza wina
no i wyszło że to była twoja wina , było nie włazić ...

Offline robercik101

• Mój blog
Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2013, 08:01:10 am
W pewnej wnęce latały owady, wszedłem tam bez powodu, i wszystkie się na mnie rzuciły...
Powiedziałem, że to nie nasza wina
no i wyszło że to była twoja wina , było nie włazić ...
tyle, że ja nie chciałem tam wchodzić :P

Ostatniego czasu robię eksperymenty z radiem, tak dla siebie, jak zwykle bez oczekiwań  >:D
Zwykle wygląda to tak: włączam radio, i idę spać gdzieś między 23 a północą następnie gdzieś koło godziny 3 (z tego co pamiętam 3.20) następnie nastawiam minutnik w telefonie na 5 minut (przy większej ilości mam problemy z zaśnięciem), przez ten czas leżę i nic nie robie (ale nie zamykam oczu), potem zamykam oczy i zaczynam powtarzać sobie w myślach zdania typu "wiem, że śnię", "to sen" itp
Zwykle jak to powtarzam,  tracę świadomość i zasypiam, mam dziwne sny ale nic poza tym
Ruch Oneironautyczny

Offline robercik101

• Mój blog
Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2013, 07:17:49 pm
Obudziłem się o 4, zacząłem próbować różne techniki osiągnięcia LD, najpierw techniki "w minutę" (zamykanie oczu co 10s), potem MILD, WILD, następnie znów technikę w minutę a na koniec zdecydowałem się na MILD ;)
Zasnąłem i znalazłem się w samochodzie przed mostem zwodzonym , był otwarty (podniesiony do góry), zastanawiałem się co byłoby gdybym wpadł do tej wody, nagle fragment drogi przede mną zniknął, a mój samochód zaczął jechać (sam lub pchany moją MYŚLĄ) do przodu, wpadłem do wody i nagle gdy już tonąłem zamiast wody zobaczyłem pulsującą czerń i zacząłem czuć moje ciało, tyle że było  sparaliżowane, zrobiłem wdech, i wróciłem do tonącego samochodu, następnie się obuudziłem
Ruch Oneironautyczny

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2013, 07:41:48 pm
Robercik trochę za dużo tych technik na raz chcesz zaaplikować. Idzie dostać kociokwiku w głowie. Warto jest podejść do tego z luzem, stan umysłu jest ważniejszy niż sama technika. Ale i tak doświadczyłeś fajną pulsującą czerń :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.