Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

Moje początki doświadczeń ;)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zinka

Odpowiedź #75 dnia: Maj 25, 2020, 09:06:51 pm
No czas najwyższy wziąć się do roboty, starczy tego lenistwa. Życie oobowe jest ciekawsze. ;)

No więc tak, wychodzę sobie z ciała ale tylko na metr nad nim sobie wiszę, co za niespodzianką, i co dalej? niezły numer. Kurde, wszystko zapomniałam, jestem zaskoczona takim obrotem sprawy, tak sobie leże i kombinuję co dalej w oddali widzę dużą pszczołę, która chyba chce, żebym za nią leciała, ale ja nie mogę się ruszyć. Takiej dużej pszczoły to ja nie widziałam.
Następnym razem odzyskuję świadomość i szok, widzę tylko tyle co przez dziurkę od klucza w kształcie trójkąta, wydaję rozkaz, że chce widzieć wszystko a nie tylko tyle co przez dziurkę od klucza. Znajomy basowy głos, mówi mi, że to wszystko przez (zapomniałam słowo) które przyniosłam z reala, nie słucham go, a on mówił, że może mi ktoś pomóż w realu i on mi da namiary, ale jak chciałam odzyskać wzrok już, więc się rozglądam i widzę pode mną jakiegoś szamana, który coś tam odprawiał na dole, łapę go więc za fraki podnoszę do góry i mówię, żeby mi naprawił wzrok. Szarpię nim, jest mały, przyglądam mu się a to kukła jest, kurde, a ja desperacko chciałam odzyskać wzrok.
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

misy kryszta?owe