Instytut Roberta Noble

Ezoteryka astralna

Zaczęty przez zinka, Sierpień 23, 2014, 12:50:01 PM

« ZATRZYMAJ ŚWIAT I WYSIĄDŹ - ELAINE ST. JAMES | Kamienie przypisywane planetom »

zinka

"Ezoteryka astralna"  Paweł Karwat 

Ciekawa pozycja, można się z nią zapoznać :) 

Często szukamy odpowiedzi na pytanie: co nas spotyka kiedy stąd odejdziemy?
Książka ta przekracza granice realnego świata, wytycza nowe spojrzenie na nasze życie.
Stosując pamięć, inteligencję i wolę możemy rozpoznać swoje ciało astralne i w ten sposób przygotować je do poruszania się pomiędzy tym co materialne i niematerialne.
Jednocześnie uwrażliwiamy się na zjawiska takie jak jasnowidzenie, prekognicja i wiele innych.

Robert Noble

Tytuł rzeczywiście jest interesujący dlatego, gdy tylko ta pozycja ukazała się w sprzedaży nabyłem swój egzemplarz. Posiada nawet podpis autora, z którym później rozmawiałem na temat oobe. Paweł był zdziwiony tym, że ja wychodzę z ciała w tak niebezpieczny sposób. Ogólnie próbowałem w tamtych czasach dowiedzieć się wszystkiego na temat wyjść z ciała w tak zwanym real time zone, gdzie możliwa jest weryfikacja zjawisk zachodzących fizycznie. Jako iż  w książce można znaleźć opisy  o takich przypadkach, postanowiłem pomęczyć Pawła i rozwikłać swoje wątpliwości. Niestety nie udało się...

EosCris

To była moja pierwsza książka o OOBE w wydaniu papierowym :) . Przyznam jednak, że jeszcze nie zajrzałam do niej  :-[ 
Zinia zmobilizowałaś mnie ;) zacznę czytać tę pozycję. 

Robert Noble

Cytat: Aleksandra w Sierpień 23, 2014, 04:57:39 PM
To była moja pierwsza książka o OOBE w wydaniu papierowym :) . Przyznam jednak, że jeszcze nie zajrzałam do niej  :-[

Ola Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać. Ja to sobie folguję, ale Ty to po prostu wykraczasz poza wszelkie limity folgowania :) Faktem jest, że są takie książki w temacie OBE, że miałem problem by je ukończyć...ale zaczynałem czytać z wielkim zapałem :)

zinka

Robert, ale piszesz to z perspektywy czasu, że nie udało Ci się wtedy niczego dowiedzieć, czy dzisiaj też miałbyś te same pytania do Pawła, czy raczej już sam znalazłeś odpowiedzi i rozwiałeś swoje wątpliwości i nie zadawałbyś tych pytań ?

EosCris

CytatOla Ty mnie nie przestaniesz zadziwiać.  

Robert, mam jeszcze parę asów w rękawie ;) hehe uwierz mi, to jeszcze nie koniec ;) hahahah

Robert Noble

Cytat: zinka w Sierpień 23, 2014, 07:50:15 PM
Robert, ale piszesz to z perspektywy czasu, że nie udało Ci się wtedy niczego dowiedzieć, czy dzisiaj też miałbyś te same pytania do Pawła, czy raczej już sam znalazłeś odpowiedzi i rozwiałeś swoje wątpliwości i nie zadawałbyś tych pytań ?

Powiedzmy, że teraz zmieniły się moje priorytety. Nie zadawałbym już tych pytań, bo wiedziałbym, że nie uzyskam na nie odpowiedzi.

Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble