Instytut Roberta Noble

Książka: "Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom"- Sonia Choquet

Zaczęty przez Sofia, Listopad 24, 2013, 12:36:22 PM

« Nasze słowiańskie korzenie | zamiast postów na te tematy(literatury) »

Sofia

Lekka, łatwa i przyjemna książka o nasłuchiwaniu wewnętrznego głosu. Czytam ją już drugi raz bo choć zawiera szereg prostych rad czasem tak łatwo o nich zapomnieć.
Zawsze podnosi mnie na duchu, autorka wydaje się być wspaniałą kobietą.
To nie jest poważna naukowa literatura, to raczej literatura serca, ot tak jakbyś słuchał/a najlepszej przyjaciółki :)

Opis książki:

"Jeśli chcesz cieszyć się bezpiecznym i spełnionym życiem już dziś zaufaj swoim osobistym wibracjom. Praca z nimi to prosta droga do rozbudzenia szóstego zmysłu. Wystarczy, że przeczytasz tę książkę, a odkryjesz tajemnicę, jak to zrobić. Autorka przedstawia korzyści, jakie płyną z życia w świecie sześciu zmysłów oraz prezentuje historie ludzi, którzy nauczyli się z niego korzystać.
Twoje życie ulegnie zmianie, bo pozbędziesz się strachu, stresu, a spokój ducha nie będzie nieosiągalny. Teraz nawiążesz bezpośrednią więź ze Stwórcą, duchowymi przewodnikami i aniołami, przestaniesz walczyć z kolejami losu, bać się śmierci i będziesz wstanie nawiązać kontakt z bliskimi, którzy przeszli na Drugą Stronę.
Książka odkryje przed Tobą sekrety rozbudzenia szóstego zmysłu. Zawiera także proste i praktyczne porady oraz mnóstwo ćwiczeń i narzędzi, dlatego możesz potraktować ją jak program treningowy, a autorkę jako osobistego trenera. Jeszcze lepsze efekty osiągniesz w połączeniu z kartami o tym samym tytule. Jesteś stworzony do życia w szczęściu i spokoju, więc zaufaj swoim wibracjom i rozbudź szósty zmysł! ukryj."

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2011Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble