Instytut Roberta Noble

Przekaz

Zaczęty przez Sagle, Wrzesień 22, 2015, 05:15:23 PM

« Okiem śpiącego Buddy | Księga Wiedzy »

Sagle

Jakiś czas temu natknąłem się na ciekawy materiał.
Jest to materiał dość nowy, pojawił się ponad rok temu. Jest w nim przedstawiony przekaz z channelingu poprzez hipnozę od innych istot.
Materiał jest więc politematyczny, porusza między innymi kwestie dotyczące ducha, nas, innych cywilizacji, innych istot, czym jest nasz świat, Ziemia, co się odbywa i odbywało na Ziemi.
Uważam ten materiał za dość rozwojowy w światopoglądzie. Osobiście bardzo mnie zaciekawił, wzmocnił mój światopogląd, a także rozjaśnił wiele moich domysłów, albo przez potwierdzenie moich idei, albo ich zmianę.
Sesje prowadzi Bolesław Zarębski, w roli mediów wchodzą różne osoby.

Tutaj podaję te ciekawsze i ważniejsze (IMO) sesje:
https://www.youtube.com/watch?v=albZE_VGyp8
https://www.youtube.com/watch?v=gQCFIOmYSXY
https://www.youtube.com/watch?v=fMdSHJC05Ik

Oraz link to kanału z innymi sesjami:
https://www.youtube.com/channel/UCfjJ_S37A4TQbAjBQ8shIZw/videos

Przesłuchałem z uwagą wszystkie sesje, teraz nad tym rozmyślam i jestem na etapie weryfikacji nabytej wiedzy poprzez inne źródła.
Może ktoś z Was już się spotkał z tym materiałem? Co o tym uważacie? Jeśli jeszcze nikt się nie spotkał z tym materiałem, to bardzo zachęcam do przesłuchania, nie tylko tych, które wrzuciłem, ale inne, pozostałe, które też są (może mniej) interesujące.
Polecam i pozdrawiam ;).

zinka

Channelingi są ostatnio modne, można ich posłuchać z dystansem.
Zawsze mnie zastanawia, ta relacja hipnotyzera z hipnotyzowanym, taka swobodna relacja.
I co ciekawe, nigdy nie udzielają prostych i jasnych odpowiedzi tylko takie ogólnikowe, ale można posłuchać o czym są przekazy ;)

Negai

Obejrzałam na razie pierwszy filmik :D Niektóre rzeczy mądrze powiedziane, inne troche niezrozumiałe :P Ale warto pooglądać i pomyśleć nad tym trochę ;)

Negai

#3
Ja polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=lbaQ_iSqi00
Miałam podobne do tej babki przeżycie w śnie, także znajdowałam się w ogrodzie takim pięknym, wręcz Boskim, i był tam też Jezus- taki prawdziwy, ludzki, z ogromną Boską energią. To był sen w którym przekazał mi kilka ważnych wskazówek, a także zapowiadal że w najbliższym czasie umrze sporo ludzi. Jezus pokazał mi tam jakąś mape ale nie pamiętam co tam zobaczyłam. Działo się to rok temu- gdy moje czakry zaczęły się znacznie rozwijać (pisałam o tym w moim notatniku w temacie ,,Pogawędka z Jezusem i Bobrami :) " czy coś takiego :P )
Gdy babka opisywała ten ogród, czułam jakbym tam wróciła myślami! To było na prawdę piękne miejsce.

Wiatr1000

Ja bym był ostrożny co do tych komunikatów. Nawet u nas na świecie każdy kręci i mącić i nie jest szczery, więc i obce cywilizacje mogą nieźle mącić i mieć inne intencje. Do każdej rzeczy nowej trzeba mieć dystans ;)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble