Instytut Roberta Noble

Audio: Hemi-Sync - The Shaman's Heart

Zaczęty przez iconka, Wrzesień 11, 2013, 10:21:47 PM

« Medytacja Vipassana wg. S.N.Goenki | Audio: Spirit Gathering - Spotkanie ducha »

iconka

Hemi-Sync - The Shaman's Heart - Serce Szamana


Metamusic -- The Shaman's Heart


Zapraszam :)







Shining Light

Jak to włączyłem, to mnie głowa rozbolała.
To wyłączyłem.
I przestała :)

Robert Noble

Widać Shining kiepski z Ciebie materiał na Szamana :)

Albo za bardzo szkodzą Ci dźwięki synchronizujące półkule mózgowe?

Agata

Dźwięki szamańskie bardzo ściągają i przyciągaja do Gaji/Natury>energii ziemi...
Jeśli ktoś jest za mocno oderwany od ziemi i za bardzo buja w energii Nieba Ojca wtedy są objawy bólu głowy...np...nie mówię, ze z tego powodu ma to Shining, ale obserwowałam takie symptomy.
Ludzie, których ta muzyka denerwuje to też osoby, które mają zasiedlenia...grzechotki szamańskie wypędzają i działają oczyszczająco na byty i przyklejenia obklejeniaa energiami hamującymi.
Stąd też małym dzieciom dawało się grzechotki, a by pozostając same zostawały chronione.

zinka

mnie tam mogą bębnic do woli  ;)

oczywiscie pierwsze yt już nie działa :(

NianiaOgg

mnie pogrzechotało w robocie, dopóki działało
głowa mnie od tego nie rozbolała ale też katar nie zniknął ;)
widocznie mój katar nie ma nic wspólnego z zasiedleniami, no chyba że mowa o bakteriach.

Robert Noble

Głowa może boleć z różnych powodów, czasami jednym z nich jest sama głośność nagrania. Warto też zwrócić uwagę na to jak się czujemy zanim przystąpimy do słuchania. U mnie na przykład jeżeli czuję, że zaczyna mnie boleć leciutko głowa, nie ma sensu aby odpalać nagranie jakiekolwiek, bo to tylko spotęguje ból.

Wiemy, że muzyka wpływa na nasze samopoczucie, więc jeżeli nie lubimy jakiś dźwięków to nie ma sensu się katować :D


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble