Instytut Roberta Noble

Duch jest moim Nagualem

Zaczęty przez nautiluz, Grudzień 03, 2023, 07:01:10 PM

« 3ch Króli | Podróż na drugą stronę lustra »

nautiluz

Skoro nagual w formie człowieka jest przedłużeniem ducha w tonalu, to gdy nauczyłem się już rozpoznawać ducha, i przywróciłem swoją energię, nagual nie jest mi już potrzebny - żyję tu i teraz, nie działając, czynię to, co kocham i żyję w pełni, w jedności z duchem, nagualem, intencją. Po co wychodzić skoro wszystko jest tu i teraz, doskonałe takie, jakie jest. Śmierć rzeczywiście staje się wówczas przyjacielem, miłość służy ciszy, rekapitulacja przestaje być potrzebna bo żadnej energii nie zużywamy- jesteśmy duchem, w jedności, teraz. Po co zmieniać przeznaczenie, skoro ono jest doskonałe z początku? Z ducha

Edit w zasadzie można powiedzieć że nagual jest potrzebny jako iskra, "jump-start" - ale to przecież duch działa przez naguala- ten sam który ułożył przeznaczenie - i stanął w jego formie na drodze. Gdy los staje się przeznaczeniem - jesteśmy w domu- po co szukać?

Nie chcę pieniędzy, więc je mam

Nie potrzebuje seksu, więc mam kochającą żonę

Jestem wolny, więc mam pracę, rodzinę i dom

Umarłem- więc żyję.

Ahoj!

kynek

Nagual jak Cris od czasu do czasu powtarza nie jest każdemu potrzebny.
A póki żyjesz i funkcjonujesz w świecie jako człowiek to zawsze będziesz miał coś do rekapitulacji

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble