Nagual Leila

Zaczęty przez kynek, Listopad 02, 2023, 11:15:30 PM

Punkt scalający »

kynek

Dla mnie pojawiła się nagle i znikąd :o  :o  :o
Skąd się wzięła Nagual Leila?
Była od początku razem z Julianem tylko nie była wspominana?
Wydaje mi się że pojawiła się w którejś poprzedniej książce tylko nie jako Nagual. Hmmm... Albo źle pamiętam  ::)
Była czarownicą - wojownikiem i ,awansowała'?
Jest ze Starszyzny? Kim właściwie jest Starszyzna? Dlaczego nie mają cierpliwości do młodych Czarowników? Czy cierpliwość nie jest cechą której wzorcem powinna być Starszyzna?
Co znaczy że Leila jest bardziej eteryczna niż Julian? Nie żyje w tym życiu tu i teraz? Jak Ci Nagualowie się różnią w kontakcie? Jak różnią się metody ich nauczania?
W sumie ilu jest Nagualów w Waszej grupie?
Nagualowie są częścią Starszyzny?Czy to jeszcze inna grupa?
Poza Starszyzną, Nagualami i Czarownikami są jeszcze jakieś podziały?

Może nowa książka zaspokoi częściowo moją ciekawość, jeszcze większa część przede mną.

EosCris

Odpowiem na Twoje pytania jutro bo dzis już się szykujemy do koncertu  O:-)  Cieszą mnie Twoje wnikliwe pytania! W końcu ktoś je zadał :)

Robert Noble

Kynek zadałeś masę pytań, które świadczą o tym, że nie czytałeś "Naguala Juliana". To trochę dziwne :D

bany

Moje pierwsze skojarzenie z Nagual Leilą to pewna siebie i zdecydowana babka, która nie owija w bawełnę. Jest precyzyjna w działaniach.

EosCris

Jesli chodzi o "Kobietę" to nie znam bardziej precyzyjnej i pełnej Mocy Kobiety ::)

Robert Noble

Cytat: EosCris w Marzec 02, 2024, 01:48:33 PMJesli chodzi o "Kobietę" to nie znam bardziej precyzyjnej i pełnej Mocy Kobiety ::)

Hahaha, tak bo to przecież Kobieta Nagual! Zabawnie to wszystko zabrzmiało.

Share via facebook Share via twitter