Rekapitulacja - pytania na liva

Zaczęty przez BartekP, Październik 04, 2023, 09:23:18 PM

« Nagual Leila | Project Ixtlan »

EosCris

Zgadza się Robert :) jest w udostępnionym rozdziale!  \>:D  \>:D  \>:D  \>:D  \>:D

Ana

Cytat: Robert Noble w Październik 08, 2023, 09:46:13 PM
Cytat: Ana w Październik 08, 2023, 08:22:17 PMJak zrekapitulować negatywne doświadczenia z przeszłości żeby nie miały takiego wpływu na teraz?
 Czy mogę poprosić o pomoc w uzdrowieniu w obe?

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, chodzi Ci o twoje uzdrowienie?
Tak chodzi mi o moje uzdrowienie:)

Robert Noble

CytatTak chodzi mi o moje uzdrowienie:)

Ok zatem porozmawiamy indywidualnie na ten temat :)

Ana

Cytat: Robert Noble w Październik 09, 2023, 01:45:13 PM
CytatTak chodzi mi o moje uzdrowienie:)

Ok zatem porozmawiamy indywidualnie na ten temat :)
Super:)

BartekP

Cytat: Robert Noble w Październik 09, 2023, 09:58:07 AMA żeby było jeszcze śmieszniej, wszystko o czym teraz mowa, jest zawarte w udostępnionym rozdziale "Opanowanie umysłu" z książki Tajemnicy.

Zgadza się :) i dotarło to do mnie zaraz po tym jak napisałem ostatnią wiadomość z pytaniami w tym poście, dla mnie zabawne, gorzej że muszę się bardzo pilnować.

Robert Noble

CytatZgadza się :) i dotarło to do mnie zaraz po tym jak napisałem ostatnią wiadomość z pytaniami w tym poście, dla mnie zabawne, gorzej że muszę się bardzo pilnować.
Jeśli dotarło to znaczy, że masz energię. Inaczej byś tego nie wyłapał.
Jakie tam gorzej, raczej lepiej :) Umysł zawsze będzie szukał negatywnej opcji, wrzuć mu pozytywną do analizy. A tak w ogóle to lepiej jest widzieć jak jest :D

BartekP

Cytat: Robert Noble w Październik 10, 2023, 05:34:18 PM
CytatZgadza się :) i dotarło to do mnie zaraz po tym jak napisałem ostatnią wiadomość z pytaniami w tym poście, dla mnie zabawne, gorzej że muszę się bardzo pilnować.
Jeśli dotarło to znaczy, że masz energię. Inaczej byś tego nie wyłapał.
Jakie tam gorzej, raczej lepiej :) Umysł zawsze będzie szukał negatywnej opcji, wrzuć mu pozytywną do analizy. A tak w ogóle to lepiej jest widzieć jak jest :D

Tak zawsze jest lepiej być świadomym :)
A zamiast tych pytań napiszę jak robię rekapitulację.
Do tej z "Naguala Juliana" dodałem listę zamiast badania ciała i tak robię bo mi łatwiej, ale mam wątpliwości czy taka modyfikacja jest ok.
To moje pytanie główne :) , reszta to zabawa umysłu jak usłyszał że czekacie na pytania :)

Koliberek

A co możecie dodać o rekapitulacji z książek castanedy..bo jak lerze z samą intencja odzyskania energi i skanowania ciała to mam poczucie że nie odzyskuje tylko wspominam..spróbowałam to połączyć z oddechami,wciągam w orawo z tamtad energię a wydmuchuje w lewo do tu i teraz i ten ruch pomagami mi w działaniu, może moja głowa tego potrzebuje..tylko że się trochę prze hiper wentylowalam..I Czy jak odzyskuje energię z tamtych zdarzeń to ona wraca z tamtych zdarzeń do ciała?czy ja ja uwalniam z ciała?

Robert Noble

Odzyskana energia wraca do naszego ciała. Oddech ma być swobodny, delikatny, nic na siłę. A jeśli się z tym męczysz to obserwuj dlaczego.

Share via facebook Share via twitter