Instytut Roberta Noble

Afirmacje OOBE\LD

Zaczęty przez robercik101, Maj 28, 2013, 07:40:31 AM

« Przypominające się sny | Szpital - miejsca w astralu »

robercik101

To jest kilka afirmacji pomocnych w osiąganiu (tak sądzę) OOBE\LD:

1. Mogę mieć świadome sny\doświadczenia każdej nocy/kiedy chcę
2. Z dużą łatwością rozpoznaję, że śnię
3. Jestem świadomy, pamiętam (bardzo znana  :D)
4. Pamiętam wszystkie moje sny
5. Budzę się po każdym śnie, aby go zapisać
6. Budzę się 5 minut wcześniej niż zwykle aby zapisać sny

Warto podczas takiego afirmowania wyobrażać to sobie
Próbowałem (afirmacja + wyobrażanie) afirmacji 4 i 6, i muszę przyznać że byłem zaskoczony

Robert Noble

#1
Moc afirmacji jest ogromna. Afirmacje są narzędziem, które bezpośrednio wpływa na podświadomość, a co za tym idzie na szybką manifestację afirmowanych treści.

Ja zawsze gdy wychodzę z ciała afirmuję po prostu: "Wyjdę z ciała. Wyjdę z ciała. Wyjdę z ciała". Lub też wypowiadam to w czasie teraźniejszym: "Wychodzę z ciała. Wychodzę z ciała. Wychodzę z ciała".  W sumie obie formy działają na zasadzie zakotwiczenia mojego umysłu na jednym zaplanowanym celu. Powtarzam to kilkakrotnie, a później staram się nie myśleć o niczym. Następnie, gdy dłuży mi się czas leżenia, znowu sobie powtórzę tą afirmację, żeby przypomnieć sobie po co właściwie utrzymuję świadomość :)

To są cykliczne afirmacje, które wykonuję intuicyjnie, po prostu aby utrzymać koncentrację na celu, jakim jest wyjście z ciała. Inną formą afirmowania jest afirmowanie na okrągło w systemie ciągłym. Robię to tak długo, aż poczuję, że mnie to zmęczy. Głowa staje się wtedy jakaś cięższa, co jest sygnałem, że programowanie podświadomości zakończyło się powodzeniem. Można to robić bezpośrednio przed snem lub też o dowolnej porze dnia. Oczywiście warto jest powtarzać codziennie przez jakiś okres czasu. Wyniki takiej afirmacji powinny pojawić się stosunkowo szybko.

Niekiedy samo afirmowanie w czasie popołudniowym (nie ważne czego dotyczą afirmacje), podczas relaksacji powoduje możliwość wyjścia z ciała. Skupieni na afirmacji, utrzymamy świadomość a ciało zacznie popadać w sen. Dzieje się tak najczęściej gdy mamy lekki deficyt snu.

robercik101

Ja oprócz tego, że powtarzam to jeszcze wizualizuje to sobie.
Można też popróbować programów jak GSMG czy albo Subliminal Blaster, do programowania podprogowego (nie wiem czy to działa)

Robert Noble

Cytat: robercik101 w Maj 28, 2013, 01:56:35 PM
Można też popróbować programów jak GSMG czy albo Subliminal Blaster, do programowania podprogowego (nie wiem czy to działa)

Robercik proszę Cię jeśli używasz jakiś skrótów to daj jakiegoś linka z wyjaśnieniem, albo opisz krótko czym to jest itp. Nie każdy kto czyta forum będzie zorientowany o co Ci chodzi, jeśli tego nie wyjaśnisz. Zamiast pisać "nie wiem czy to działa" wolałbym, żebyś napisał "sprawdzę czy to działa i dam znać".

Co do programowania podprogowego, kiedyś sprawdzałem pewne programy (nie pamiętam nazwy). Skutek ich działania nie zrobił jednak na mnie dużego wrażenia. Lepiej wychodziło mi programowanie się poprzez afirmacje.

zinka

tak, afirmacje są skuteczne, tylko trza je powtarzać co najmniej trzy razy, żeby dotarły do podświadomości, bo ona jakaś taka niekumata jest, i trza powtarzać wiele razy, żeby do niej dotarło o co nam chodzi, a chodzi nam o to, żeby mieć świadomość w podróżach, jak przystało na podróżników astralnych   ;)

EosCris

A mi się coś wydaje, że "afirmacje" mają trafić i połączyć się z intencją. Nie wiem czy dobrze skojarzyłam ::) 
Linek czy coś w tym jest?  O:-) ^-^

Linek

Tak Olu bez wątpienia bez tego ani rusz ;) 

Najpierw mamy myśl-pragnienie, które musimy przetworzyć w konkretny zamiar. Wypowiadanie afirmacji może ku temu prowokować naszą istotę ale różnie to bywa. Czasami ktoś "rozkaże" sobie tylko raz i intencja od razu łapie trop, a czasami możesz i cały dzień afirmować i nawet nie otrzesz się o ten magiczny zamiar. 

lays

afirmacje są spoko,ale w moim przypadku żeby mieć bardziej wyraziste sny wystarczy tylko intencja xD LD?nie miałem go jeszcze tzn.kontroli nie miałem ale i tak już wiem że LD przyjdzie.

EosCris

Wychodzę z ciała teraz! Jestem świadoma! :D

Robert Noble

To jedna z lepszych afirmacji. Jestem Świadomy, Jestem Świadomy, Jestem Świadomy.

EosCris

No to gites ! trza sie wziąć za afirmacje! :D


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble