Instytut Roberta Noble

czy to był LD?

Zaczęty przez madz, Kwiecień 12, 2021, 10:34:51 PM

« Jak wydostać się ospuo? | Co to może oznaczać »

madz

Witam, mam na mię Magda, jestem tu nowa, mam 34 lata. Od dłuższego czasu interesuję się oobe, ld itp. zwłaszcza w ostatnim czasie kiedy zmarła moja Mama.
LD zdarzyło mi się kilka razy w życiu - przynajmniej tak mi się wydaje - ale nigdy nie potrafiłam tego kontrolować.
Ostatnie dwa przypadki nie dają mi spokoju - czy to faktycznie było to.
1. Byłam w pomieszczeniu, w którym okazało się,że nie ma żadnych drzwi - jakbym była tam zamurowana. Zdałam sobie sprawę, że przecież mi się to śni i jak pomyślę, że te drzwi jednak tu są to się pojawią - i bach pojawiły się. Nie pomyślałam o próbie wyjścia np. przez ścianę...Wyszłam z tego pomieszczenia i zaczęłam mocno wyciągać przed siebie rękę jakbym chciała wyjść z ciała lub sięgnąć czegoś - przestrzeń przed ręką zaczęła falować i poczułam wibracje i jakieś prądy na karku - wystraszyłam się i chciałam natychmiast się obudzić, no i się obudziłam.
2. śniło mi się, że będąc w jednym pomieszczeniu u siebie w domu przez ścianę weszłam do kuchni (świadoma tego, że to sen) gdzie zobaczyłam moja zmarłą Mamę, młodszą o jakieś 20 lat. patrzyłam na zegarki, które wskazywały różne godziny lub były rozmazane - jakbym chciała sprawdzić czy rzeczywiście tak się dzieje podczas świadomego snu.Pytałam ją jak jej tam jest czy wszystko jest w porządku na co odpowiedziała mi, że wcale nie jest tak dobrze, zapytałam dlaczego?czy mogę jej pomóc? mówiłam jeszcze, żeby się nie bała bo jesteśmy w moim śnie i nikt nie słyszy. odpowiedziała "a cóż Ci dziecko będę mówić..." i obudziłam się.
Czy to były tylko sny, bo chciałam tego doświadczyć czy to rzeczywiście LD? nie mam pojęcia, może mi podpowiecie?

Robert Noble

Witaj Madz,
W obu przypadkach sama napisałaś, że miałaś świadomość, że to sen. Zatem odpowiedziałaś sobie sama na pytanie czym to było.
Pytanie jest raczej takie jakie są twoje oczekiwania względem doświadczeń. Na Twoim miejscu skierowałbym uwagę na konkretnym celu jaki chcesz uzyskać. Np. chęć pozyskania jakiejś informacji. próba pomocy komuś, spotkanie osób zmarłych, rozwiązanie jakiegoś dręczącego problemu itp. Sam korzystałem z możliwości spotkań z osobami zmarły by łagodzić ból po ich stracie. Sny po to są świadome abyśmy mogli skorzystać w pełni z ich dobrodziejstw i wykorzystali te mądrość w życiu codziennym :)

madz

Dziękuję za odpowiedź, nie byłam pewna, bo siedzi mi gdzieś w głowie, że skoro chcę ten świadomy sen uzyskać to może tylko śni mi się, że jest świadomy a wcale nie jest? chyba nie do końca potrafię to wytłumaczyć ::)
W obecnej chwili głównym tematem moich rozmyślań jest to co dzieje się z nami po śmierci, a najbardziej to czy mama jest tam bezpieczna. Może obranie odpowiednich celów pomoże mi nad tym bardziej panować, bo do końca nie wiem czego konkretnie szukam i chyba trochę się w tym gubię.
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie :)

madz

Rany...chyba wyszłam z ciała...tzn w nocy byłam tego pewna. śniły mi się jakieś dziwne sny, zaczęłam odzyskiwać świadomość i się wybudziłam, stwierdziłam,że może to być dobry moment na próbę oobe. czułam jak odlatuję, z całych sił skupiłam się na tym aby wyjść i totalnie czułam,że zaczynam się odlepiać od ciała i zawisłam nad nim kilka cm ale tak cholernie się tego wystraszyłam,że od razu chciałam wlepić się z powrotem, co udało się bez większych problemów. obudziłam się, serce waliło jak szalone. muszę podejść do tego spokojniej, chyba za dużo emocji we mnie siedzi.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble