Instytut Roberta Noble

doświadczenie sny?

Zaczęty przez Mateusz199, Marzec 15, 2024, 03:22:04 PM

« Czy prowadzisz dziennik snów ? (ANKIETA) | Napaść seksualna w OBE »

Mateusz199

Hej!
czy ktoś z Was miał doświadczenie z projekcją astralną albo miał jakieś niesamowite sny? Może ktoś się podzieli się swoimi technikami na indukcję snów świadomych?
 Dzięki z góry za każdą opinię i doświadczenie, które się podzielicie!

Pozdrawiam, Mateusz 😊

EosCris

Witaj Mateusz, na forum znajdziesz baaaardzo dużo treści związanych ze świadomym snem, projekcją astralną/ oobe/ ld itp. itd. Nazywaj jak chcesz ;) Czytaj i ewentualnie odpowiadaj w powstałych już wątkach :) Nie ma potrzeby powielać tych samych tematów.

Powodzenia i opowiedz coś o sobie z czym do nas przychodzisz :)

Robert Noble

Mateusz Twoje pytanie jest tak zaskakujące, że aż trudno uwierzyć, że serio je zadałeś. To tak jakbyś wszedł do piekarni i zapytał czy tam sprzedają pieczywo.

bany

Jak się bronić przed bytem, którego trudno jest zmaterializować we śnie? Mialem nieprzyjemność spotkać delikwenta, który wyglądał jak czarne oczy zawieszone w powietrzu z tym, że nie były to wyraźne oczy z zarysowanymi konturami tylko dwie skośne czarne kreski. Czułem, że chce mi coś odebrać. Mam pewne skojarzeni co to może być w realnym życiu ale pewien nie jestem.

Wracając do konfrontacji z nim to kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać, bo go nie potrafiłem nawet umiejscowić w pomieszczeniu w którym się znajdowałem. On tak jakby przenikał do mojej głowy albo mnie opetal. Czułem jak ta cała sytuacja odbiera mi energię snu. Jedyne co zdołałem zrobić to dojść do drzwi ale obraz mi się już rozmazywał,  zacząłem walić piescia w szybę drzwi i się obudziłem.

Ana

Cytat: bany w Marzec 23, 2024, 10:33:56 PMJak się bronić przed bytem, którego trudno jest zmaterializować we śnie? Mialem nieprzyjemność spotkać delikwenta, który wyglądał jak czarne oczy zawieszone w powietrzu z tym, że nie były to wyraźne oczy z zarysowanymi konturami tylko dwie skośne czarne kreski. Czułem, że chce mi coś odebrać. Mam pewne skojarzeni co to może być w realnym życiu ale pewien nie jestem.

Wracając do konfrontacji z nim to kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać, bo go nie potrafiłem nawet umiejscowić w pomieszczeniu w którym się znajdowałem. On tak jakby przenikał do mojej głowy albo mnie opetal. Czułem jak ta cała sytuacja odbiera mi energię snu. Jedyne co zdołałem zrobić to dojść do drzwi ale obraz mi się już rozmazywał,  zacząłem walić piescia w szybę drzwi i się obudziłem.

Obojetnosc najpierw opanować,  spróbować i spokój.  Zapytać czego chce. Samemu też trzeba wiedzieć czego się chce. Starać się nie panikować

bany

Jak się uda go spotkać ponownie to będę musiał  się z nim porozumieć jakoś tylko, że ostatnio to wyglądało tak, że nagle poczułem jego obecność i on tak jakby wszed mi do głowy i poczułem jakby mnie mentalnie paraliżował. Okropne uczucie.

Nagle zacząłem gorzej widzieć, wolniej się poruszać, wolniej myśleć. W ogóle nie dawał mi okazji do rozmowy czy czego kolwiek tylko stale intensyfikował swoje działania aż do mojego wybudzenia.

Czułem jakbym dostał pałąk w głowę i ogłuszony szukal rozwiązania po omacku ewentualnie jakbym się mocno uchlał alko albo wrzucił jakiś mocny narkotyk .

W takich momentach nie panujesz nad swoim ciałem i umysłem.

EosCris

Cytat: bany w Marzec 24, 2024, 07:11:25 AMJak się uda go spotkać ponownie to będę musiał  się z nim porozumieć jakoś tylko, że ostatnio to wyglądało tak, że nagle poczułem jego obecność i on tak jakby wszed mi do głowy i poczułem jakby mnie mentalnie paraliżował. Okropne uczucie.

Nagle zacząłem gorzej widzieć, wolniej się poruszać, wolniej myśleć. W ogóle nie dawał mi okazji do rozmowy czy czego kolwiek tylko stale intensyfikował swoje działania aż do mojego wybudzenia.

Czułem jakbym dostał pałąk w głowę i ogłuszony szukal rozwiązania po omacku ewentualnie jakbym się mocno uchlał alko albo wrzucił jakiś mocny narkotyk .

W takich momentach nie panujesz nad swoim ciałem i umysłem.

Zawsze mówimy aby używać serca :) Wygenerowanie jak największej miłości, najczęściej pomaga ale nie zawsze  :(

Czasem mamy doczynienia  z bardzo potężną Istotą, która w tyle ma naszą miłość i bierze co chce :)

Bany, to tak jak w życiu. Czasem komuś dajesz serce na dłoni a on i tak ma cie w tyle ;)

Patrząc na to ze strony drapieżnik - ofiara, to my czasem jesteśmy tą ofiarą. W życiu często myslą ludzie, że to oni rządzą światem hihi  ;)

Pamiętajcie, wszechświat jest drapieżny ;)  O:-)

bany

Cris to wiele wyjaśnią. Są jakieś sposoby na unikanie takich spotkań?

EosCris

Cytat: bany w Marzec 24, 2024, 02:19:21 PMCris to wiele wyjaśnią. Są jakieś sposoby na unikanie takich spotkań?

No jeśli widzisz taka istotę to uciekasz  :D  lub wyemitowujesz potężną dawkę miłości <3

bany

Dzięki Cris i Ana za wskazówki. W takim razie zaoszczędze troche energetycznie, co nieco zrekapituluje i mu przywale dawke światła i miłości następnym razem jak sie przypałęta. Zobaczymy co się odpierniczy

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble