Jak OOBE zmienia myślenie?

Zaczęty przez Negai, Sierpień 15, 2013, 10:12:37 PM

« Przerazające oobe. Pomocy | OBE - bezpieczeństwo czy wręcz odwrotnie ? (ankieta) »

Negai

No Hej :)
Dużo osób pisze ,,OOBE mnie zmieniło!" ,,Gdybym nie doświadczał OOBE, moje życie nie miałoby sensu" ,,Nie wiem jak mogłem żyć bez doświadczenia OOBE".
No właśnie, a to niby dlaczego? :D
Nie osądzam oczywiście tych wypowiedzi, bo sama uważam je za poprawne i się z nimi zgadzam.

Jak OOBE zmieniło Wasze życie?
U mnie to się składa na kilka ważnych zmian :)
Przede wszystkim mniejszy strach przed śmiercią, nawet przed bólem związanym z nią.
Nie mam już fobii przed duchami i wszelkimi dziwnymi zjawiskami. Kiedyś gdy wchodziłam do domu gdzie panowała ,,dziwna" energia, nie mogłam się na niczym skupić i okropnie sie bałam. Teraz raczej zdarza mi się to obserwować, nie oceniać, sprawdzać. Ale nie boje się aż tak.
Ciesze się z mniejszych rzeczy, doceniam życie swoje jak i innych ludzi. Rozumiem że każdy człowiek jest potrzebny do istnienia pewnego systemu. Jestem bardziej tolerancyjna niż kiedyś, staram się rozumieć a nie oceniać.

Oczywiście nadal jestem tylko człowiekiem który często popełnia błędy, ale ogólnie mam znacznie lepsze spojrzenie na życie od kiedy spróbowałam po raz pierwszy OOBE.

A jak z tym jest u Was? :)

Coldfire899

Jeśli chodzi o mnie to napiszę, że chciałbym się za pomocą świadomych snów dowiedzieć czegoś więcej o sobie samym lub przekroczyć swoje możliwości. Niestety do tej pory takie sny nie miały zbyt dużego wpływy na mój charakter czy psychikę i były bardziej rozrywkom choć bardzo się starałem wyciągnąć coś więcej. Pisałaś o strachu przed śmiercią, ale to już zależy od wielu uwarunkowań takich jak wiara i to czy "oobe" uważasz za wyjście duszy i dowód istnienia życia po śmierci. Ja osobiście uważam świadome sny za możliwość poznania samego siebie i od dość dawna uważam, że śmierci nie należy się bać to coś naturalnego. Czasami nawet myślę, że lepiej byłoby gdyby nic po śmierci nie było wtedy wszystkie osoby zranione dotkliwie za życia nie musiałby cierpieć przez wieczność. Jeśli ktoś zna się na prawdopodobieństwie matematycznym powinien też wiedzieć, że jeśli coś istnieje wiecznie to ma 100% szanse na wszystko. Jednym słowem na wszystko co dobre i złe.

zinka

Postawa we śnie, pomogła mi uwierzyc w siebie i dała otuchy do zmagania się z rzeczywistością, gdzie manipulowano mną poprzez strach.
Pozbyłam się strachu, takiego ogólnego, może nie całkowitego ale w dużej jego cześci i inaczej na niego patrzę.
Odzyskuję świadomośc obecnego strachu, obserwuję skąd przychodzi i jak wpływa na mnie, jeśli nie poddaję mu się, to łagodnieje i odchodzi. Jeśli nie mam świadomości jego obecności, to masakra, co potrafi z człowiekiem zrobic. :(

NianiaOgg

oobe sprawiło że już nie boję się śmierci, a nawet powiedziałabym jakoś tak... czekam :)
oobe sprawiło że już się nie pocieszam, że po tym życiu będzie następne.

Robert Noble

Ten temat jest zbyt ogólny. Ponieważ OBE nie zmienia wszystkich jednakowo tak samo. Wszystko jest zależne od człowieka, który tego doświadcza oraz od samych doświadczeń. To doświadczenia sprawiają, że człowiek ulega jakiejś przemianie czy też nie. Doświadczając OBE można spojrzeć na nasze życie fizyczne z innej perspektywy...

Z całą pewnością OBE zmienia człowieka, te zmiany z reguły prowadzą do duchowej odnowy. Ktoś kto doświadcza OBE może stać się bardziej świadomy rzeczywistości fizycznej.



Share via facebook Share via twitter