Instytut Roberta Noble

Jaka jest szansa na wyjście z ciała przed snem?

Zaczęty przez artur8pl, Marzec 09, 2014, 07:52:05 PM

« Róznica pomiędzy LD, a OOBE | Metody na przypomnienie sobie zwykłych snów ;D »

artur8pl

Cześć nie wiem czy dobrze to ująłem jaka jest szansa na ld/oobe np. przed snem nie w sensie że wstane po 4+ h snu i bede sie rozbudzał itp. ale czy da rade wyjsc wtedy, kiedy klade sie do lozka np. o 22 do snu . ?

Linek

Oczywiście ale mimo to polecam wybudzanie bo jest bardziej efektowne. Śnienie przed wybudzaniem w moim przypadku samo przyszło w czasie praktyki rozbudzania. Mimo wszystko inaczej to wygląda po rozbudzaniu mamy większą "kontrole" albo możliwość świadomości ponieważ jednak okres przed rozbudzaniem jest bardziej zatopiony w nREM czyli zaspokajane są potrzeby ciała.
Rzucanie intencji na śnienie bez rozbudzania zalecałbym komuś kto już opanował śnienie z rozbudzaniem. Warto oddzielić śnienie od snu :) np. poprzez zmienienie pozycji snu lub samego miejsca snu. Jest to praktyczne i efektowne.

artur8pl

A jeżeli spróbuje sobie przed snem wyjść i zarazem budzik nastawie na 4:00 i nad ranem też spróbuje nic się nie stanie?

zinka

#3
Ależ, możesz sobie wychodzić ile razy chcesz i nic się nie stanie, tylko problem jest w tym czy dasz radę tak z marszu sobie serwować wyjścia, bo jednak musisz uśpić ciało i utrzymać czystą świadomość.

Robert Noble

Utrzymanie świadomości wymaga sporej dawki energii, dlatego próby przed snem wyczerpują. Godziny wieczorne nie sprzyjają wychodzeniu, dlatego lepiej przeznaczyć całą energię na środek nocy lub wczesny poranek.

Artur i tak najlepiej jeśli przekonasz się na własnej skórze - Powodzenia!

NianiaOgg

mnie najlepiej się wychodzi za dnia, podczas popołudniowej drzemorki, ew. rano.  Zmęczenie rozwala każdą próbę.
Tak samo jest ze snami, muszę najpierw odespać, odpocząć, a potem mogę liczyć na jakieś sterowanie, świadomość czy coś. :)

Robert Noble

Najlepiej gdy odczuwa się lekki deficyt snu. Podejrzewam Nianiu, że właśnie dlatego kładziesz się na tą drzemkę po południu :)


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble