Instytut Roberta Noble

OBE i kontakt ze zmarłymi?

Zaczęty przez JimmyHendrix85, Lipiec 01, 2024, 10:39:35 PM

« Chwila Śmierci | Swiadomy sen mocy ducha z ubieglego tygonia ! »

JimmyHendrix85

Witam serdecznie
Jestem tu chwilę a już polubiłem to miejsce 😁 Chciałbym przedstawić mój przypadek.Okolo 3tygodnie temu miałem dziwny sen w pierwszym etapie widziałem tunel z jakby wirującymi gwiazdami potem wewnątrz siebie zacząłem się wić i walić z boku na bok ale moje ciało leżało spokojnie (tak żona mi mówiła). Znalazłem się potem w jakimś "pojeździe"z ludźmi których w ogóle nie znam ale miałem taką wewnętrzną myśl że muszę ich przeprowadzić na "tamtą stronę". Obudziłem się mega zrelaksowany ale przez moment w głowie słyszałem wiele szeptów nie wyraźnych.Jeden był jednak zrozumiały głos dziewczynki:"przeprowadź mnie też ja tęsknię za moją mamą" i wszystko ucichło.
Moje pytania:
Czy był to początek do wejścia w OBE?
Skąd ta łączność z tymi głosami

Silver

Ja również mam często przeboje z tymi szeptami lub różnymi rozmowami, które słyszę podczas zasypiania, gdy jeszcze jestem między jawą a snem. Ciężko określić dokładnie co to jest. Zapewne z naukowego punktu widzenia są to hipnagogi słuchowe, czyli takie halucynacje dźwiękowe występujące tuż przed zaśnięciem. Z drugiej strony można powiedzieć, że masz już jakieś słyszenie po tamtej strony. Nie mniej jednak, jeśli takie szepty u mnie występują gdy się kładę do łózka, to zwiastuje, że na 100% będę miał wyjście z ciała.

Robert Noble

Ja bym podszedł do tego ogólnie. Czy było to fizyczne czy niefizyczne doświadczenie. Wiadomo, że niefizyczne. Teraz tylko kwestia tego jaką miałeś świadomość, nad tym trzeba popracować by to rozwinąć. Ponieważ nie chodzi tylko o odbieranie wrażeń ze świata niefizycznego ale przede wszystkim aktywne działanie w nim. To dobry początek by świadomie rozwijać tę umiejętność. Co do samych informacji, które tą drogą uzyskujemy, to jeśli nie ma pewności co jest czym, to zostawiamy to i nie dajemy zbędnej interpretacji. Ta zawsze zwodzi nas na manowce...

Miłek

Cytatzostawiamy to i nie dajemy zbędnej interpretacji.

Najlepsza rada. Człowiek pierwsze co robi to zaczyna sobie interpretować

Toltec

Ostatnie zapamiętane wyjście jakie miałem to dzięki zmarłej siostrze mojej żony. Oczywiście zapewne tak naprawdę nie była ona, ale do rzeczy. Patrzę a tu siostra mojej żony siedzi z otwartymi oczami pod wodą. Normalka, no czemu tu się dziwić. Każdy od czasu do czasu siedzi sobie w fontannie pod wodą na środku rynku. Jeśli chodzi o znak snu, to przyznacie, nie był wcale taki oczywisty :-).  Nagle pomyślałem że przecież ona nie żyje,i tak odzyskałem świadomość.

kynek

Cytat: Toltec w Lipiec 02, 2024, 05:53:25 PMNormalka, no czemu tu się dziwić. Każdy od czasu do czasu siedzi sobie w fontannie pod wodą na środku rynku.

Jak jest upał to czemu nie?

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble