Oczyszczanie z podczepów blokujących

Zaczęty przez taranssj4, Grudzień 18, 2022, 05:13:00 PM

« jak nie zasnąć? | Komora deprywacji sensorycznej »

taranssj4

Cześć wszystkim. Piszę z zapytaniem czy ktoś z Forumowiczów zajmuje się oczyszczaniem z jakichś paskudnych podczepów? :) Obiektem oczyszczenia miałbym być ja.
Zaczęło się od "zabawy" z wahadełkiem. Gdy testuję wahadełko, absolutnie nie drgnie, nie odpowie ani na tak, ani na nie, nic, zero, nada. Moja narzeczona natomiast nie ma z tym problemu. Może sobie na luzie porozmawiać z wahadełkiem. Gdy się zapytała natomiast czemu u mnie to nie działa, to odpowiedzą było że "są do mnie przyczepione jakieś istoty blokujące". I zasadniczo to wtedy olałem (było to rok temu).
Temat wrócił, tym razem we śnie - o tym za moment. Ogólnie od kilku tygodni poczułem wzywanie, że nadszedł już koniec letargu a nadszedł czas solidnego wzięcia się za siebie. Pracuję z hemi-sync i w nocy (poprzez śnienie progresywne). I tutaj wrócił temat - dostałem mocną informację że muszę się oczyścić.
Z radością wziąłbym udział w rytuale oczyszczającym jeśli ktoś ma wiedzę aby takowy wykonać :)

taranssj4

Temat do zamknięcia. Okazało się że jedyną blokadą jestem ja sam:)

Robert Noble

Temat niech zostanie, a nóż się przyda :) Ciekawy wniosek wysnułeś ciekawe co takiego się zadziało, że do tego doszedłeś.

taranssj4

Najpierw posłuchałem mądrych osób, które to właśnie mi mówiły:) To jednak było jeszcze dla mnie za mało, bo w końcu dużo osób mówi wiele rzeczy. A niekoniecznie ich racja musi być moją.
Później jednak otrzymałem we śnie przekaz mówiący dokładnie to samo - że walczę z wyimaginowanymi przeszkodami. Na drugi dzień już zacząłem patrzeć na to właśnie w ten sposób i od razu zacząłem odnosić sukcesy. Drobne, ale sukcesy. Będę nad tym pracował, tzn. nad sobą, żeby moje myśli nie stały mi na przeszkodzie.
Jestem już natomiast przekonany o własnej nieograniczonej mocy, którą muszę po prostu uwolnić.

Robert Noble

W swojej wypowiedzi poruszyłeś bardzo istotną rzecz. Mianowicie pokazałeś, że różne informacje trafiały do Ciebie czy to od ludzi, czy to ze snów, czy z własnego umysłu. I co ważne, nie odrzucasz ich tylko przyglądasz się temu wszystkiemu i wówczas podejmujesz kroki do działania. Zawierzasz swojej Mocy, a moc korzysta z wszystkiego co oferuje życie.


Share via facebook Share via twitter