Powtarzająca się osoba we śnie

Zaczęty przez OneNight, Styczeń 10, 2016, 09:57:12 AM

« DZIWNE ZAPACHY W ASTRALU (W OBSZARZE PRZYCIELESNYM) | Moja historia przeplatana kilkoma stanami »

OneNight

Kiedyś śniło mi się, że była moją dziewczyną, a sen był tak piękny, że łza mi poleciała po pobudce, a szczególnie dlatego, że w moim odczuciu był to tydzień. Niedawno znów się pojawiła i znów podawała się za moją dziewczyne. To dopiero drugi raz, ale żeby kropka w kropkę ta sama osoba? Nigdy nie widziałem jej na jawie. Czarne włosy, około 165cm wzrostu, gładka twarz i usta posmarowane "pomatką?". Była strasznie szczupła.

Co oznaczają powtarzające się elementy?

Wiatr1000

Może to być sen gdzie wspominasz stare przeżycia. Ja taki miałem, ale raczej był koszmarem w okresie dzieciństwa. Non-stop jeden i ten sam motyw, ten sam początek i koniec. Śniło mi się to może z 10-15 razy!

Ciekawe czy opiekunka u ciebie żartu nie robi xD Czytałem, że u jednej osoby w czasie hipnozy wrócił się gdy był księdzem i na łożu śmierci widział diabła a to jego opiekun robił sobie żart xD

Może to być żart lub to co może być, albo się dzieje, lub to co było. Tylko jak dasz temu swobodny bieg i poczekasz to się przekonasz. Może spotkasz tą osobę albo i nie.

Robert Noble

Warto zwrócić uwagę czy ta postać wpływa na nasze emocje i świadomość, tak, że tracimy kontrolę nad śnieniem. Jeżeli nas otumania a nie otrzeźwia to padliśmy ofiarą, a nasze śnienie jest już porażką.

OneNight

Sen był nieświadomy od początku, a ja sam slupiałem się tylko na niej - pomyliłem życie ze snem i po pobudce było jedno wielkie rozczarowanie, drugi raz!

Robert, kogo ofiarą padłem?

Robert Noble

OneNight być może padłeś ofiarą samego siebie. Jak już wspomniałem istotne jest to, że byłeś zdany na łaskę sennych wydarzeń.
Ja również mam powtarzające się sny z jedną kobietą. To doprawdy zagadkowa historia. Odbywałem już dziesiątki snów z jej udziałem zarówno świadomych jak i nieświadomych i ciągle jestem w tym pogubiony ;)

Wiatr1000

Żeby nie okazała się, że to ta sama  :))  :))

Może by tak w tych snach starać się uzyskać kontrolę nad sobą i zadać jej pytania? Albo opiekuna się spytać :)

OneNight

Nie osiągam LD każdej nocy, więc nie zapytam jej. Opiekuna również nie zapytam, bo nie mam jak. Zajmę się tym, gdy będę mógł spokojnie przespać noc :)

Zwykle, gdy ona się pojawia, to nie mam kontroli nad snem. Sam fakt, że te sny trwają niesamowicie długo jest dla mnie dowodem, że percepcje czasu we śnie można zmienić.

Wiatr1000

nie ma jak skontaktować się z Opiekunem? Dla chcącego nic trudnego ;) Może to coś ważnego z tych wszystkich snów. Po prostu ładnie poproś.

OneNight

#8
Głupie przysłowie, które się nie sprawdza. Życie to nie bajka i nawet jak poproszę, to nawet figi z makiem nie dostanę.

Kontakty w LD są mało wiarygodne, OOBE jest ciężkie do osiągnięcia w moim aktualnym stanie fizycznym, a wywoływaniem duchów się nie zajmuję.

OneNight

#9
Dziś we śnie spotkałem kogoś, kto podawał się za mojego opiekuna. Uświadomił mnie, że śnie i uczył kontroli nad snem, szło mi świetnie. Poprawił błędy jakie popiełniałem najczęściej przy próbach kontroli i dzięki niemu stworzyłem portal do snu innej osoby - próba MLD nieudana, bo spadłem w ciemną otchłań i się obudziłem.

Gdy zasnąłem ponownie, znów spotkałem tą dziewczyne, ale tym razem pod koniec się pokłóciliśmy tzn. zdradziła mnie z innym. Sen trwał godzine, a wydawało mi się, jakbym przespał cały dzień.

Wiatr1000

Onenight! Można? MOŻNA! xD Kontakt z Opiekunem jest jak pragniesz to będzie ;) Tylko oczywiście to zależy od tego jak bardzo chcesz i pragniesz oraz tego czy On/Ona uznają to za pomocne Tobie ;)

Może to być pamięć poprzedniego, która dziś może być jakąś Karmą ;) Ja tylko dywaguje ;)

OneNight

Sny są mało wiarygodne. Wątpie, żeby to był opiekun. Te moje sny wspomnieniami nie są, bo często widzę miejsca ze swojego życia. Być może jest to reakcja mojego mózgu na bycie singlem już od zbyt długiego czasu. Zastanawia mnie ta zmiana postrzegania czasu, bo za każdym razem te sny trwają w moim odczuciu długo, jakby czas płynął normalnie i nawet tak mogłem z tydzień senny przespać w kilka godzin.

Robert Noble

OneNight a nie zmieniłeś diety? Nie zmieniłeś nic w swoim codziennym funkcjonowaniu? Może zacząłeś uprawiać sport? Wszystko trzeba brać pod uwagę...

OneNight

Zacząłem się uczyć jedynie angielskiego, norweskiego i zainteresowalem się astronomią. Poza nauką - nic.

OneNight

Na forum psajko dowiedziałem się, że osoba uświadamiająca mnie w moim śnie to tzwn. przewodnik senny.

Odnalazłem tą kobietę ze snu, a raczej to ona mnie odnalazła. Przypadek sprawił, że się poznaliśmy. We śnie opiekun ostrzegał mnie "zerwij z nią kontakt, bo będziesz cierpiał jeszcze bardziej, tak jak wtedy". Ja głupi chciałem to ciągnąć najdłużej jak się dało. Gdy nadszedł ten krytyczny moment, widziałem jak sceny ze snu pokrywają się ze wszystkimi wspólnymi chwilami i dopiero wtedy przypomniałem sobie jak się to skończyło.

Moje postanowienie: Zapisywać każdy sen, aby nie umkneły mi znów ostrzeżenia.


Share via facebook Share via twitter