Przepowiadanie przyszłości w Poza

Zaczęty przez Negai, Sierpień 14, 2013, 08:56:32 PM

« Grono | Tajemnice snu - discovery »

Negai

Hej Wam :)
Czy udało Wam się kiedyś przepowiedzieć przyszłość w poza?

Mi tak. Raz z własnego życzenia, po prostu będąc w astralu powiedziałam opiekunowi by pokazał mi swoją przyszłość najbliższą. I jakby zaczął mi przekazywać w bardzo szybkich obrazach i myślach to co się stanie. Było to dość chaotyczne i pokazywało jedynie symboliczną przyszłość. Np. widziałam i słyszałam muzykę, jakby na koncercie. Na następny dzień rozmawiałam o tym z moimi znajomymi (oni rozpoczęli temat). Albo widziałam jak moja siostra płacze, i za 2 dni okazało się że faktycznie płakała bo miała jakieś problemy... albo jeden obraz dotyczył teatru, słyszałam moją rozmowę z siostrą. Kilka dni później ta rozmowa faktycznie miała miejsce (znowu rozpoczęta przez siostre, nie przeze mnie).

A ostatnio miałam OOBE, chciałam pomóc jakieś zagubionej duszy, w skrócie opiszę że akcja dotyczyła wisielca i takiej małej dziewczynki.
Rano po tym OOBE wchodzę na jedno z forum o tej tematyce, pierwszy temat jaki widzę to ,,Wisielec" (taka książka), potem jeszcze coś z tym było. Najlepsze było to że tego samego dnia oglądałam filmik na youtube, i tam była zupełnie ta sama dziewczynka, którą widziałam w OOBE. Miała tą samą mimikę, głos i tak dalej. W astralu wydawało mi się że to jakaś zmarła osoba, tymczasem ona wciąż żyje :P

A Wam, udało się kiedyś przepowiedzieć sobie przyszłość?
Jeśli nie to zapraszam do prób :)

Świetlisty

W "poza" raczej sobie nie przypominam, ale we śnie jak najbardziej i to było rzekłbym bardzo spektakularne przewidzenie przyszłości, które zmieniło całe moje życie  :D

NianiaOgg

Cytat: Świetlisty w Sierpień 14, 2013, 09:08:54 PM
W "poza" raczej sobie nie przypominam, ale we śnie jak najbardziej i to było rzekłbym bardzo spektakularne przewidzenie przyszłości, które zmieniło całe moje życie  :D
a mógłbyś opowiedzieć?


Share via facebook Share via twitter