Instytut Roberta Noble

Test rzeczywistości przestał działać

Zaczęty przez OneNight, Styczeń 10, 2016, 09:49:40 AM

« OObe jako wyjście z matrixu | Percepcja czasu w świadomych snach »

OneNight

Testu rzeczywistości z liczeniem palców używałem już 5 lat i NIGDY mnie nie zawiódł. Tej nocy:
Poszedłem do łazienki. Było ciemno, więc zaświeciłem światło - włącznik włączony, ale ciemność nadal taka sama. Odrazu skojarzyłem ze snem i zrobiłem test rzeczywistości, ale był pozytywny - 5 palców.
Po chwili się obudziłem. O co chodzi?

Robert Noble

Czyli zawsze jak miałeś liczbę palców inną niż 5 u jednej dłoni to uważałeś test za pozytywny? To prawda, że we śnie bardzo często przy liczeniu palców okazuje się, że mamy ich zazwyczaj więcej, ale nie świadczy to o samym teście. Test spoglądania na dłonie ma za zadanie nas uświadomić i to niezależnie od tego ile palców się widzi. Jak jest inna liczba niż ta co powinna to wtedy można kierować uwagą śnienia tak by w końcu dłonie wyglądały tak jak w realu. Dopiero po nabraniu spójności można rozpocząć działania w śnieniu. 

EosCris

No i wszystko jasne :) 
One, samo to, że światło się nie zaświeciło powinno być dla CIebie sygnałem, ze to sen. W snach najczęsciej nie działają włączniki, telfony itp sprzęty. Więc nie łam się i głowa do góry następnej nocy będzie lepiej a palcami sięnie przejmuj ;) 

OneNight

A co, gdy po wyskoczeniu z okna okaże się, że tylko żarówka się spaliła?

Robert, więc sugerujesz, że liczenie palców to zły test na rzeczywistość?

Robert Noble

Testów możesz robić sporo i każdy jest dobry. Chodzi o bycie świadomym i pewnym, że się śni. Czasami sen jest tak stabilny, że nie występują takie objawy jak inna ilość palców u dłoni.
Zazwyczaj jak ma się wątpliwość czy jest się we śnie, już jest to oznaką, że się w nim jest. Ale gdy stałem na balustradzie na balkonie wolałem wkładać rękę w ścianę dla pewności. Gdy jest pewność przechodzi się do działania. Liczy się zachowanie świadomości i realizacja zaplanowanego zadania.

Wiatr1000

Robertowi, pewnie chodzi, że te testy, które robisz przestają działać na twój stan świadomościowy w tych snach. Innymi słowy, im większa świadomość w snach, kreacja bardziej stabilna przez tą świadomość, tak że bariera między snem a jawą zanika dla ciebie to testy coraz mniej będą dawać efekt pozytywny.

Przekroczyłeś barierę, punkt kulminacyjny, gdzie ten test przestał być praktyczny. Musisz odnaleźć inny sposób upewnienia się.

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble