Instytut Roberta Noble

Wymiar astralny czy coś zupełnie innego ?

Zaczęty przez jp44, Październik 11, 2020, 07:03:42 PM

« OBE - postrzeganie we własnym łóżku osób zmarłych? | FILD »

jp44

Cześć,
Potrzebuje pomocy w weryfikacji doświadczeń, które dość często się zdarzają w nocy kiedy śpie. Dodam, że nie praktykuje Obe, nie przechodziłem przez trening, jednakże od długiego czasu, długich miesięcy dzieją się ze mną dziwne rzeczy, wygląda to tak jakby wszystko działo się samoistnie..Praktycznie każdej nocy przebudzam się, najczęściej między 3:00-6:00 rano i wtedy po pewnym czasie leżenia w łóżku doświadczam stanu którego nie rozumiem i chciałbym abyście pomogli mi zrozumieć co to jest ? Odczuwam w całym ciele wibracje, wszystko dookoła zaczyna wirować, obracać się, słyszę jakieś szmery w uszach, zdarzają się dziwne dźwięki, po chwili wszystko ustaje i nagle jakby nigdy nic, zwyczajnie podnoszę się z łóżka i z niego wstaje. Za każdym razem panuje ciemność w domu i za oknem, szarówka. Czuję się tak jakbym fizycznie chodził po swoim domu, odczuwam wszystko identycznie  w rzeczywistości, wiele razy myliłem ten stan ze stanem prawdziwego życia, kiedy to byłem chociażby w kuchni i coś do siebie mówiłem, czy śpiewałem a po chwili dochodziło do mnie, że jednak nie egzystuje teraz w fizycznym ciele, ponieważ mogę wznieść się do góry czy przejść przez ścianę domu. Chce się dowiedzieć czy to czego doświadczam to właśnie Obe, wymiar astralny czy coś innego ? Za każdym razem jest ten sam schemat - wibracje, wszystko się przewala - wstaje z łóżka i chodzę po własnym domu. Zawsze panuje półmrok . Wiele razy próbowałem wychodzić z domu na zewnątrz, poprzez okno lub drzwi, co ciekawe dość często jest to przejście do zupełnie innego czasu, świata. Raz znalazłem się w jakimś Chińskim mieście, gdzie widziałem samych chińczyków, na ulicach rowery, lampiony, innym razem przeniosło mnie na jakieś pole wojenne, gdzie mogłem zobaczyć walczących żołnierzy .
Proszę o pomoc, wyjaśnienie co się ze mną dzieje ?
Dziękuję.

Robert Noble

Tak to OBE. Dobrze teraz jakbyś wykorzystał je do konkretnych działań. Ustal sobie cel i go realizuj.

jp44

#2
Dzięki za odpowiedź.
Wszystko dzieje się samowolnie..Nie mam nad tym kontroli, kładę się spać i to się dzieje. Problem polega na tym, że kiedy już osiągnę stan Obe, i wstaje z łóżka - nie wiem co robić dalej ? Czuję, że utknąłem we własnym domu..Jedyne co robię to po nim chodzę a jeśli już to staram się wyjść za drzwi, gdyż wtedy dostrzegam inny świat.
Mógłbyś podpowiedzieć mi jak to wszystko działa ? W jaki sposób będąc w obe u siebie w domu dokądś się udać ? Czy muszę otwierać drzwi ? Czy też jest inny sposób ? Piszesz aby obrać cel ? Chciałbym zwyczajnie podziwiać ten wymiar, móc wydostać się z domu i mieć kontakt z inną rzeczywistością, móc porozmawiać z kimś, czegoś nowego się dowiedzieć, nauczyć - to mój cel. Jednakże nie wiem jak mam do tego dojść ? Niestety ale jestem całkowicie zagubiony w świecie Obe.

Robert Noble

To co opisujesz jest dla mnie czymś obcym. Jesteś poza ciałem więc świadomie kontrolujesz swoje doświadczenie. Udajesz się tam gdzie chcesz, robisz to co sobie zaplanowałeś wcześniej. To nie różni się aż tak bardzo od funkcjonowania w rzeczywistości fizycznej, dlatego nie bardzo wiem w czym masz problem. Pytasz się co robić mając przed sobą drzwi? To zależy od Ciebie, możesz je wyważyć, przeniknąć, otworzyć, podpalić czy nawet obsikać. Sam ustalasz co robić...tak jak tu.


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble