Instytut Roberta Noble

Spotkania z nami na kanale youtube Robert Noble & EosCris

Zaczęty przez EosCris, Marzec 31, 2023, 06:33:20 PM

« Przyrząd do usuwania kleszczy | Chat forum »

EosCris

Witajcie,

poniżej link do naszego kanału na którym często jesteśmy na żywo i możecie bezpośrednio zadawać nam pytania :)

Robert Noble

Jeśli macie jakieś konkretne tematy, o których chcecie porozmawiać, śmiało podzielcie się nimi w komentarzach. Jeśli uznamy, że jest to ciekawa propozycja, z przyjemnością poruszymy zaproponowany temat w naszym nadchodzącym live.

Robert Noble

Dziewiąty odcinek z serii Podróży w głąb świadomości zaplanowany jest na jutro na godz: 18:00
Zapraszamy na lajwa, bo to wyjątkowa okazja do bezpośredniej interakcji z nami :)

https://youtube.com/live/5myhWTdGqiM

kynek

Dla mnie omawiania OOBE nigdy wystarczająco   :D

Jutrzejszy stream na żywo aktualny?

kynek

Co do tematów ja chętnie oglądnąłbym live o czakrach. Przewijają się w książkach i tylko poza wymienieniem gdzie która się lokalizuje i że się czasami otwierają nic nie było (chyba że będzie w Nagualu tylko jeszcze nie dotarłem)

Robert Noble

A oto dziesiąty odcinek na temat bębna szamańskiego. O tym cudownym instrumencie nigdy dosyć!

Robert Noble

W odcinku o gongach można nieźle się wywibrować, nawet jeśli słyszy się naszą grę tylko przez słuchawki.

kynek

Fajnie by było gdyby do każdego filmiku na yt były linki i do szamańskiego bębna i do mis kryształowych.

Wpisz w Google ,kryształowe misy' lub ,szamański bęben' i powodzenia z szukaniem ;)

Robert Noble

Czyżbyś po wpisaniu misy kryształowe i szamańskibeben nie natrafił na nasze strony? Dziwna sprawa, to czarna magia jak te algorytmy działają.
W większości filmików mamy podane linki w opisach, ale zauważyłem, że dla googla to średnio coś znaczy o ile w ogóle ;)

Robert Noble

Największą zagadką od lat jest fenomen samego forum :) Za nic nie idzie go wypozycjonować :)

EosCris

Obiecałam dziś na live że damy zdjęcie tęczy, jaka po drodze dziś widzieliśmy.  Choc potem była piękna cała. 😍

kynek

EosCris

EosCris

Podcast - Opowieść Andrzeja fan fiction na podstawie książek Roberta Noble

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble