Instytut Roberta Noble

zainteresowania?

Zaczęty przez Mateusz199, Marzec 15, 2024, 03:44:11 PM

« Audio: Hemi-Sync OM na 2 Półkule (Synchro) | Przyrząd do usuwania kleszczy »

Mateusz199

Hej!
co Was najbardziej interesuje poza rozwojem świadomości? Może ktoś ma jakieś ciekawe hobby, pasje, czy też fascynujące doświadczenia życiowe, o których chciałby się podzielić?
Dajcie znać, co Was kręci, poza tym co związane z rozwojem ducha!

Pozdrawiam, Mateusz 😊

EosCris

hmmm chyba dostaniesz ostrzeżenie ::)

Ana

Hej dla mnie wszystko co robię jest rozwojem duchowym i to jest moją pasją:)

Robert Noble

Cytat: Ana w Marzec 15, 2024, 06:58:56 PMHej dla mnie wszystko co robię jest rozwojem duchowym i to jest moją pasją:)

Ja mam podobnie :) wszystko jest rozwojem bo życie to jeden wielki rozwój :D

nautiluz

A jakby się tak zacząć... zwijać?  ;)

Robert Noble

Tu jest cała tajemnica :) Nie bez powodu życie porównuje się do oddechu... A wtedy mamy i zwijanie i rozwijanie raz za razem :)

nautiluz

Im bliżej śmierci tym. Bliżej prawdy ? Absolutu ale właśnie żeby odnaleźć się tu i tam ... i jeszcze gdzieś pomiędzy może  :))

Robert Noble

Cytat: nautiluz w Marzec 17, 2024, 10:17:21 AMIm bliżej śmierci tym. Bliżej prawdy ? Absolutu ale właśnie żeby odnaleźć się tu i tam ... i jeszcze gdzieś pomiędzy może  :))

Zawsze jesteśmy blisko prawdy, tylko, że im bliżej śmierci tym większa świadomość tego faktu.

Toltec

Ja tam lubię na pianinie grać. A z innej strony to z drewna budować.
No i kolekcjonuje ostrzeżenia 💫💫💫😶�🌫�😶�🌫�😑🤐😁
A jak mam już dużo ostrzeżeń to się zwijam, a jak nie zdążę to mnie zwijają 😂😂😂🤟👍

kynek

Cytat: Toltec w Czerwiec 01, 2024, 01:06:11 PMJa tam lubię na pianinie grać. A z innej strony to z drewna budować.
No i kolekcjonuje ostrzeżenia 💫💫💫😶�🌫�😶�🌫�😑🤐😁
A jak mam już dużo ostrzeżeń to się zwijam, a jak nie zdążę to mnie zwijają 😂😂😂🤟👍

Jakie ostrzeżenia??? To ciekawe :-)🤨

Share via facebook Share via twitter
sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble