Instytut Roberta Noble

Hej

Zaczęty przez Maciej Noni, Czerwiec 06, 2013, 03:55:03 PM

« witam | Odp: Jak tu trafiłeś? »

Maciej Noni

Hej jestem Maciej noni. Zajmuje się odmiennymi stanami świadomości od 2008 roku. Nie którzy kojarzą mnie z działalności w kręgach związanych z tych tematem. Od tego czasu mam na tym polu wiele osiągnięć choć nie jestem tak aktywny jak Noble w szerzeniu swoich doświadczeń czy samej nauki technik/praktyki.


Niestety Moja obecna i poprzednia sytuacja życiowa nie pozwala skupić się na własnym dalszym poszerzaniu doświadczeń ani nauki kogoś jednak mam nadzieję wkrótce to się zmieni i moja wiedza zostanie odpowiednio przekazana potomkom.


Oprócz tematu LD/OBE interesuje się psychologią/filozofią wszystkim co jest związane z duchowością więc także religioznawstwem, ezoteryką i podobnymi w tym nurcie tematami.

Mistyczne i enteogeniczne (psychodeliczne) doświadczenia odkryły wiele co jest jeszcze nie dostępne przed umysłami współbraci. W miarę dostępnego czasu postaram się pomagać rozwijać potencjał i zasoby wiedzy tego projektu. Pozdrawiam :)

robercik101

Witaj cieplutko na forum :D

Robert Noble

Witaj Noni,

Mam nadzieję, że na forum tez podzielisz się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi nagrania momentu opuszczania ciała na Video.

:)

Vandraren

Cześć Noni. Widzę, że masz prawie dokładnie te same zainteresowania co ja :D


Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble