Dział ukryty dla zarejestrowanych użytkowników

Zaczęty przez Robert Noble, Sierpień 29, 2013, 03:45:52 PM

« Reklamy na forum - ankieta | Prace badawczo - naukowe »

Robert Noble

Zgodnie z prośbą forumowiczów powstaje ukryty dział, który jest widoczny tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dział przeznaczony jest dla osób dorosłych, więc jeżeli jesteś niepełnoletni/a to wiedz, że odwiedzanie przez ciebie tego działu jest niedozwolone. 

Shining Light


NianiaOgg

prawdopodobnie, bardziej swobodne opowiadanie o sobie i swoich sprawach z nadzieją, że nie czyta tego cały internetowy świat, albo na przykład sąsiad zza ściany który "namierzył" sąsiada w necie i chętnie się dowie, o czym to on pisze... żeby potem opowiedzieć innym sąsiadom, jakiego mają pchychola pod wspólnym dachem ;)

zinka

trochę nie rozumiem, w jakim celu ten dział powstaje, przecież piszemy na czacie, który jest widoczny tylko dla zalogowanych, którego inni nie widzą  ::)

Robert Noble

Nie wiem o co takie pretensje?!

Zinka, Niania trafiła w sedno i ładnie to opisała. Na czacie jak wiesz wiadomości po jakimś czasie znikają. Zobaczymy czy ten dział się sprawdzi, sam traktuję go jako pewnego rodzaju eksperyment. Przecież zawsze można go usunąć prawda ? :)

NianiaOgg

no to ja mam dla was historię, którą chętnie ukryję przed nie zarejestrowanymi.
A jak się zrobi tłok na forum i forumowiczów będzie więcej, to poproszę o skasowanie mojego posta, tak na wszelki wypadek, ok?


Share via facebook Share via twitter