Tapatalk

Zaczęty przez robercik101, Luty 17, 2014, 08:59:29 PM

« Polecanie | Przycisk Like (lubię to) pod postami? »

robercik101

Plugin, umożliwiający lepszą obsługę for dla urządzeń mobilnych ;)
https://tapatalk.com

EosCris

Fajnie Robercik, a jak się to ładuje na takowe urządzenie ? Bo ja kompletnie zielona jestem, jeśli chodzi o komputery i necik ::) O:-)

robercik101

Cytat: Aleksandra w Luty 17, 2014, 09:48:55 PM
Fajnie Robercik, a jak się to ładuje na takowe urządzenie ? Bo ja kompletnie zielona jestem, jeśli chodzi o komputery i necik ::) O:-)

To jest tak:
Admin forum instaluje specjalny plugin i zdobywa API Key ze strony TapaTalka
Jak wszystko pójdzie dobrze (instalacja TapaTalka i aktywacja forum wygenerowanym kluczem), użytkownicy mogą ściągnąć aplikacje z Google Play lub iStore (za darmo) i po prostu w pełni korzystać z forum :D

EosCris

No fajnie, fajnie :) Ciekawe co Robert na to powie ::) Trzeba będzie zaczekać, czy zadziała coś w tym  kierunku?

Robert Noble

Tapatalk jest już zainstalowany na naszym forum. W aplikacji wystarczy wyszukać hasło Forum OOBE IRN. Rzeczywiście dzięki niej forum na komórce jest czytelniejsze i zdecydowanie szybciej chodzi.

GuineaPig

Działa, działa, działa, działa :-)

Robert Noble

Zauważyłem pewien błąd tapatalka. Użytkownicy, którzy mają dwuczłonowy login nie są w stanie się zalogować, bo nie da rady zrobić spacji. A więc brak czata, oraz możliwości logowania dla osób z dwuczłonowym nickiem nie pozwalają mi z niego w pełni korzystać.

Robert Noble

Pojawiła się nowsza wersja tapatalka. Na dniach zrobię aktualizację.

Share via facebook Share via twitter