Forum IRN - Rozwój Świadomości
Instytut Roberta Noble

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Share Post
    • Instytut Roberta Noble
dnia: Luty 27, 2021, 09:32:35 pm
Szukaliśmy osób które wykazałyby się nieprzeciętnymi umiejętnościami, takimi które można nazwać nadprzyrodzonymi. Niestety oprócz oszustów i ludzi z zaburzeniami psychicznymi nie natrafiliśmy na nikogo. Czy zatem takie zdolności są możliwe? Jeśli tak to dlaczego nikt nie potrafi tego udowodnić?

Linkback: https://forum.instytutnoble.pl/twoj-wklad-w-rozwoj-instytutu/13/moce-nadprzyrodzone/1417/
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline III

• *
    • Share Post
Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2021, 10:34:20 pm
Wszystko zależy co określimy mianem nadprzyrodzonych zdolności, mam wrażenie że spotkałem na swojej ścieżce trochę takich osób z różnymi spektrami zdolności, od najprostszych typu precyzyjne dostrzeganie barw aury do bardziej zaawansowanych typu zdalne widzenie czy nawet operowanie energią w sposób namacalny ofensywny/defensywny tu na poziomie tzw. materii. Wniosek jaki mogę wysnuć wobec trudności w namierzeniu takich osób jest to, że te osoby najzwyczajniej w świecie znajdują się w swoich lokalnych rzeczywistościach i nie mają parcia na udowadnianie/rozgłaszanie swoich zdolności, wiodą albo zwykłe życia, albo łączą swoje talenty z praktycznymi rzeczami w społeczeństwie, np. prowadząc klinikę medycyny naturalnej, etc.

Share via facebook Share via twitter

misy kryszta?owe