Modyfikacja Seo Pro do Forum

Zaczęty przez Robert Noble, Wrzesień 03, 2013, 09:03:08 AM

« Nieaktywni użytkownicy będą usuwani | Szaman »

Robert Noble

Pomyślałem, że jeśli chcemy, aby nasze forum było bardziej widoczne w sieci, powinniśmy do forum wprowadzić modyfikację pod kątem SEO. Do silnika naszego forum czyli SMF istnieje kilka modyfikacji, które w jakiś sposób usprawniają wyniki w wyszukiwarkach, jednak rozbudowane i lepiej działające modyfikacje występują już w wersjach płatnych.

Taka modyfikacja http://www.smfpacks.com/seomod kosztuje $29.99 i zawiera znaczek copyright, bez znaczka kosztuje 49,99$.

Uważam, że znaczek copyright jak najbardziej może być widoczny i nie ma sensu dopłacać 20$ tylko z tego tytułu. Nasz forumowy czat pochodzi właśnie od tej strony i również zawiera znaczek copyright. Jest on malutki i w niczym nie przeszkadza. Jak wiecie czat działa bardzo fajnie, więc myślę, że ta płatna modyfikacja byłaby bardzo korzystna dla całego forum.

Więc jeśli chcecie to robimy zrzutkę i zbieramy te 30$ (można przez darowiznę)

NianiaOgg

dorzucę się, jak się doczekam wreszcie pensji... ::)

zinka

Jest to jednorazowa wpłata, czy na jakiś okres czasu tylko?

Robert Noble

Z tego co tam piszą jest to jednorazowa opłata i obejmuje aktualizacje (jeśli takowe się pojawią) przez jeden rok.

yogiccp

wspomogę-Matki Boskiej Pieniężnej wypada u mnie 18-ale niestety w pln.
;)

Robert Noble

Yogi pln bardzo szybko się podmieni na $ i nie będzie problemu. Jak uzbieramy tą kwotę to od razu instalujemy modyfikację. Patrzyłem wczoraj i niestety trzeba przyznać, że wujek google jeszcze nas tak bardzo nie lubi. Mam nadzieję, że to się zmieni.

seth


Robert Noble

Świetnie Seth, grosz do grosza i się uzbiera. Już niewiele zostało.

Robert Noble

Dzięki Yogi, wpłata doszła. Czekamy jeszcze na jakiegoś hojnego darczyńcę, który uzupełni brakującą kwotę.

Robert Noble

Modyfikacja została zainstalowana. Prawdopodobnie jeszcze trochę czasu minie zanim wyszukiwarki wypozycjonują stronę forum.

Dziękuję wszystkim osobom, które udzieliły swojego wsparcia.

Robert Noble

Mod został zaktualizowany do najnowszej wersji. Zakupiłem aktualizację z własnej kieszeni. Być może ktoś wie jak go optymalnie skonfigurować. Póki co działa na standardowych ustawieniach.

Robert Noble

Z dniem 30listopada kończy się licencja, na szczęście jest przystosowany do najnowszego silnika. Myślę, że coś tam działa, chociaż google jest ślepy bo mamy naprawdę sporo ciekawej treści, która nie jest wyszukiwana :)


Share via facebook Share via twitter