Instytut Roberta Noble

Nagrania transowe

Zaczęty przez BartekP, Październik 21, 2023, 10:17:19 PM

« Lot trzmiela! Autor Robert Noble chciał polatać | Urządzenia monitorujące tętno Polar - polar flow »

BartekP

Wątek do nagrań transowych i podobnych :)

Ana

Świetne nagranie , fajną pracę zrobiłeś Bartek. :)Fajnie mozna połynąć przy tym :)

BartekP

Cytat: Ana w Październik 21, 2023, 10:41:17 PMŚwietne nagranie , fajną pracę zrobiłeś Bartek. :)Fajnie mozna połynąć przy tym :)

:) Cieszę się że nagrania się podobają.

Ana

Uwielbiam bębny szamanskie, przenoszą mnie w ciekawe rzeczywistości:)

EosCris

A gdzie to podróżujesz Aniu???  O:-)

Ana

Cytat: EosCris w Październik 26, 2023, 03:44:27 PMA gdzie to podróżujesz Aniu???  O:-)

Ciężko wyjaśnić,  przenoszę się tak jakby w głąb siebie. :)

EosCris

No właśnie fajnie wiedzieć, czy to jakieś konkretne miejsce?? :)  Aby jednak starać się to jakoś ustabilizować :)

Ana

Cytat: EosCris w Październik 26, 2023, 09:30:32 PMNo właśnie fajnie wiedzieć, czy to jakieś konkretne miejsce?? :)  Aby jednak starać się to jakoś ustabilizować :)
To nie jest konkretne miejsce,  różnie mnie prowadzi.  Co masz na myśli żeby to ustabilizować?

EosCris

Cytat: Ana w Październik 27, 2023, 06:36:34 PM
Cytat: EosCris w Październik 26, 2023, 09:30:32 PMNo właśnie fajnie wiedzieć, czy to jakieś konkretne miejsce?? :)  Aby jednak starać się to jakoś ustabilizować :)
To nie jest konkretne miejsce,  różnie mnie prowadzi.  Co masz na myśli żeby to ustabilizować?

Chodzi o to żeby być w danym miejscu a nie skakać z jednego miejsca w drugie podczas wizji :)

bany

Pierwszy dodaje mi motywacji gdy czuję sie osłabiony energetycznie

Drugi podnoszący na duchu i też energetyzujący

bany

Trzeci autorstwa naszych lokalnych magików akustyki uspokaja mnie gdy zbyt wiele się dzieje w głowie

EosCris

Fajnie Bany, że Ci się podobają :) Mi także! A jeszcze bardziej jak możemy Tworzyć dla Was te nagrania <3

bany

Tą jak zobaczyłem to mi się od razu skojarzyla z Cris. Silna kobieta

EosCris

no muzyczka całkiem w moim klimacie a do tego Freediving  :)):  :)):  <3

BartekP

Cytat: EosCris w Marzec 18, 2024, 08:31:04 AMno muzyczka całkiem w moim klimacie a do tego Freediving  :)):  :)):  <3
Mały offtopic.

W tej książce
Głębia. Freediving, zbuntowani badacze i co ocean mówi o nas samych
wyczytałem że podczas nurkowania bez butli/freediving wyłącza się gadający umysł, myślę żeby spróbować jak będzie gdzie :)
Ktoś ma doświadczenie z freedivingiem?
Ciekaw jestem czy to prawda.

Share via facebook Share via twitter

sklep ezoteryczny super produkty rozwojowe misy krysztalowe uzdrawianie strona autorska robert noble strona instytutu roberta noble strona instytutu roberta noble